w , ,

13 grudnia odbędzie się strajk generalny w Warszawie przeciwko decyzjom PiS!

strajkgeneralny

Będzie okazja do wyrażenia głębokiego niezadowolenia, z powodu praw i regulacji narzucanych przez Prawo i Sprawiedliwość. 13 grudnia (niedziela) o godzinie 12:00 w Warszawie odbędzie się protest w związku z ostatnimi antywolnościowymi decyzjami rządu: lockdown, wyrok TK czy niedawne przejęcie większości mediów przez spółki skarbu państwa.

W inicjatywę zaangażowało się kilka środowisk, m. in. Strajku Kobiet i Strajku Przedsiębiorców. Oznacza to, że niedzielny strajk będzie wspólną demonstracją przeciwko opresyjnej polityce państwa, zarówno pod względem gospodarczym, politycznym jak i światopoglądowym.

strajkgeneralnysp
strajkgeneralnysk

Zamknięto wam biznesy? Wasze ulubione knajpy lub siłownie? Oburza was bezsensowny lockdown w postaci zamykania hoteli i otwierania stoków narciarskich jednocześnie? A może przeraża was antykobieca polityka rządu czy radykalne ograniczanie wolności słowa? A może wszystko z tych wymienionych rzeczy?

Zachęcamy do uczestnictwa w Strajku Generalnym, łączącym różne środowiska przeciwko PiSowi!

13.12.2020 r. Godz.12:00 Ruszymy razem i albo razem wygramy, tę wojnę albo będziemy żebrać o miskę ryżu! – czytamy na profilu Chwdp.tv

13 grudnia SUWEREN przypomni wszystkim organom państwa, wszystkim urzędnikom, komu mają być posłuszni, bo to SUWEREN rozliczy ich z zachowania wobec reżimu – napisał na Facebooku Paweł Tanajno13 grudnia SUWEREN zapoluje na wrogów naszej suwerenności, bo może robić co chce w swoim państwie a policja ma wiernie służyć SUWERENOWI, który jeść jej daje – dodał

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

mdw ml konflikt

Młodzi dla Wolności vs Młodzi Libertarianie. O co chodzi w sporze młodzieżówek?

“Stop DeMENtażowi edukacji” – w środę STRAJK GENERALNY albo Czarnek do dymisji

“Stop DeMENtażowi edukacji” – w środę STRAJK GENERALNY albo Czarnek do dymisji