w

Album Ekipy Friza podbija polski rynek! Zarobili ponad 2 miliony złotych tylko na przedsprzedaży!

EKIPA już od dłuższego czasu podbija polski rynek. Grupa influencerów tworzy najchętniej oglądany content w Polsce. Na fali popularności zdecydowali się na podjęcie poważnych kroków biznesowych. Jednym z większych sukcesów były lody EKIPY, które przeszły już do historii internetu. Jak się jednak okazało, twórcy nie zamierzają na tym kończyć.

Na fali wcześniejszych sukcesów, EKIPA postanowiła wydać album muzyczny. Jak się okazało, debiut był kolejnym sukcesem – grupa zarobiła 2,71 miliona złotych brutto na samej PRZEDSPRZEDAŻY.

  • Przychody z samej przedsprzedaży wyniosły 2,71 miliona złotych brutto, co daje 2,2 miliony złotych netto przychodu.
  • Przychód ze sprzedaży fizycznej płyty wyniósł 1 424 249, 30 zł; teledyski z kanału EKIPA – 351 623,62 zł (stan na maj 2021). 161 369 zł netto ze Spotify (dane szacunkowe) oraz 265 000 zł netto – od sponsorów.

W preorderze „EKIPA – SEZON 3” znaleźć można 16 kawałków, z których 3 to utwory w wersji deluxe. Płyta dopuszczona do regularnej sprzedaży posiada 13 tracków.

EKIPA informuje równocześnie, że niebawem rozpocznie się trasa koncertowa. Pierwszy z koncertów, dedykowany osobom posiadającym specjalny bilet, który został dołączony do preorderu, odbędzie się na początku sierpnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook Cię zablokuje? Nowa funkcja giganta

Facebook Cię zablokuje? Nowa funkcja giganta

PiS walczy z nepotyzmem w spółkach skarbu państwa... Partia zostawiła jednak wiele wyjątków

PiS walczy z nepotyzmem w spółkach skarbu państwa… Partia zostawiła jednak wiele wyjątków