w

Amerykanie cenzurują gorzej niż komuniści w PRL

CNN wyemitował zdjęcia Joe Bidena z jego synem sprzed lat, które zostało zmontowane – wyczyszczono logo z czapki drużyny Washintgon Redskins z kapelusza. Biden podzielił się tym zdjęciem w dniu ojca. W poniedziałkowy wieczór, CNN udostępnił zdjęcie podczas programu „Walka o Biały Dom: długa droga Joe Bidena”.

image 3

CNN nie odpowiedział na prośbę Fox News o komentarz. Nie odpowiedzieli również na prośbę Washington Examiner.

Amerykańska drużyna futbolowa w lipcu ogłosiła, że zmienia swoje logo „Redskins”, ponieważ od dawna jest krytykowana za obraźliwe logo dla rdzennych Amerykanów. Wszystko odbyła się na fali poprawności po zamieszkach w związku ze śmiercią Georga Floyda.

Drużyna zmienia logo po 87 latach, więc media przychylne kontrkandydatowi Trumpa starają się na wszelkie sposoby to wygumkować.

13 lipca 2020 r. to historyczny dzień dla wszystkich rdzennych mieszkańców na całym świecie, ponieważ drużyna NFL z Waszyngtonu oficjalnie ogłosiła wycofanie rasistowskiej i lekceważącej nazwy i logo zespołu „Redskins” powiedział Prezydent Narodu Navajo Jonathan Nez, gdy w lipcu ogłoszono zmianę nazwy. Ta zmiana nie została wprowadzona dobrowolnie przez właścicieli drużyny, ale przez rosnącą presję i poparcie rdzennych mieszkańców, takich jak Amanda Blackhorse i wielu innych wojowników, którzy długo i ciężko walczyli o tę zmianę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Emerytury Emeryci

Prezes ZUS: Emerytury będą niewystarczające.

Państwo zawraca internet do XX wieku. Chciałeś mieć żarówkę, dostaniesz karbidówkę.

Państwo zawraca internet do XX wieku. Chciałeś mieć żarówkę, dostaniesz karbidówkę.