w

Będą spadki, czy może ananas na głowie? [Investory] – VETO MEDIA

Dzień dobry – zaczynamy INVESTORY!

Tydzień ten będzie niezwykle ciekawy. Stimulusy, wygasające opcje – będzie się działo. Do końca marca zostało niewiele czasu, będą spadki, czy może ananas na głowie? Przekonamy się!

W materiale:

Omawiamy aktualną sytuację na rynkach. Wspominam o kryptowalutach, dolarze, spółkach dywidendowych i metalach szlachetnych. Odpowiadam również na wasze pytania, które mogliście zadać na żywo. Przy czym, przypominam, że nie jestem ekspertem od rynków.

Absurdalne wyceny

  • Na rynkach obserwujemy kosmiczne wyceny. Rynek jest bardzo drogi, ale może być jeszcze droższy – o tym należy pamiętać. Przykładowo, David Hunter twierdzi, że Dow Jones dojdzie do 40000, GDXJ do 150 dolarów, a S&P500 nawet do 6000. Mimo wszystko, cały czas sądzę, że jest idealny czas, aby rynek się wyczyścił. Kredyt na akcje wynosi ponad 900 miliardów dolarów.

Dywidendy

  • Planuje rozpocząć zabawę w dywidendy. Na razie wolę przeczekać kilka tygodni, ponieważ wyceny spółek są wysokie. Istnieje również ryzyko, że firmy będą je zmniejszać lub wstrzymywać.

Kryptowaluty

  • W materiale wspominam również o kryptowalutach i pustych bitomatach. Pamięcią wracam do ostatniej hossy, gdzie również wystąpił problem braku pieniędzy. Ja jestem osobą, która chce, aby kryptowaluty były używane, nie chciałbym takiej dużej spekulacji – interesuje mnie użyteczność, która moim zdaniem jest najważniejsza.

Metale szlachetne

  • W materiale omawiamy sytuację na rynku metali szlachetnych. Mówimy o wyciskaniu shortów na srebrze i aktualnych cenach. Komentuje również ruch, który planuje NBP – zakup 100 ton złota. Jest to bardzo ciekawa informacja, pytanie co z tym złotem, które jest w Londynie, gdzie ono jest. My, jako obywatele powinniśmy to wiedzieć.

Pamiętajmy, aby polubić wszystkie nasze social media: Facebook, Instagram, Twitter, Twitch. Zapraszamy również na liberum.veto.media, gdzie za punkty VETOSHI dostępne są materiały. Uniezależniamy się od Big Techa!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

LOCKDOWN Z KARTONU: przed nami kolejny krok w tył

LOCKDOWN Z KARTONU: przed nami kolejny krok w tył

Pojawiła się kolejna mutacja. Tym razem… bretońska

Pojawiła się kolejna mutacja. Tym razem… bretońska