w

Będą spadki, czy może ananas na głowie? [Investory] – VETO MEDIA

Dzień dobry – zaczynamy INVESTORY!

Tydzień ten będzie niezwykle ciekawy. Stimulusy, wygasające opcje – będzie się działo. Do końca marca zostało niewiele czasu, będą spadki, czy może ananas na głowie? Przekonamy się!

W materiale:

Omawiamy aktualną sytuację na rynkach. Wspominam o kryptowalutach, dolarze, spółkach dywidendowych i metalach szlachetnych. Odpowiadam również na wasze pytania, które mogliście zadać na żywo. Przy czym, przypominam, że nie jestem ekspertem od rynków.

Absurdalne wyceny

  • Na rynkach obserwujemy kosmiczne wyceny. Rynek jest bardzo drogi, ale może być jeszcze droższy – o tym należy pamiętać. Przykładowo, David Hunter twierdzi, że Dow Jones dojdzie do 40000, GDXJ do 150 dolarów, a S&P500 nawet do 6000. Mimo wszystko, cały czas sądzę, że jest idealny czas, aby rynek się wyczyścił. Kredyt na akcje wynosi ponad 900 miliardów dolarów.

Dywidendy

  • Planuje rozpocząć zabawę w dywidendy. Na razie wolę przeczekać kilka tygodni, ponieważ wyceny spółek są wysokie. Istnieje również ryzyko, że firmy będą je zmniejszać lub wstrzymywać.

Kryptowaluty

  • W materiale wspominam również o kryptowalutach i pustych bitomatach. Pamięcią wracam do ostatniej hossy, gdzie również wystąpił problem braku pieniędzy. Ja jestem osobą, która chce, aby kryptowaluty były używane, nie chciałbym takiej dużej spekulacji – interesuje mnie użyteczność, która moim zdaniem jest najważniejsza.

Metale szlachetne

  • W materiale omawiamy sytuację na rynku metali szlachetnych. Mówimy o wyciskaniu shortów na srebrze i aktualnych cenach. Komentuje również ruch, który planuje NBP – zakup 100 ton złota. Jest to bardzo ciekawa informacja, pytanie co z tym złotem, które jest w Londynie, gdzie ono jest. My, jako obywatele powinniśmy to wiedzieć.

Pamiętajmy, aby polubić wszystkie nasze social media: Facebook, Instagram, Twitter, Twitch. Zapraszamy również na liberum.veto.media, gdzie za punkty VETOSHI dostępne są materiały. Uniezależniamy się od Big Techa!

LOCKDOWN Z KARTONU: przed nami kolejny krok w tył

LOCKDOWN Z KARTONU: przed nami kolejny krok w tył

Pojawiła się kolejna mutacja. Tym razem… bretońska

Pojawiła się kolejna mutacja. Tym razem… bretońska