w

Córka Billa Gatesa zaszczepiona. Dziewczyna wyśmiewa teorie spiskowe

Córka Billa Gatesa zaszczepiona. Dziewczyna wyśmiewa teorie spiskowe

Córka Billa Gatesa komentuje teorie spiskowe

Jennifer Gates, która jest studentką medycyny, zaszczepiła się przeciw COVID-19. Po szczepieniu opublikowała post na Instagramie.

We wpisie odniosła się do teorii, która zakłada, że w szczepionkach na koronawirusa znajdują się mikroczipy, które pozwalają Billowi Gatesowi śledzić cały świat.

  • Jennifer Gates – najstarsza córka miliardera Billa Gatesa, zażartowała w mediach społecznościowych, że jej “genialny ojciec” nie wszczepił jej do mózgu mikrochipa razem ze szczepionką przeciw COVID-19.
  • “Niestety, szczepionka NIE wszczepiła mi do mózgu mojego genialnego ojca” – napisała Jennifer, która na Instagramie ma 359 tys. obserwujących.

Córka Gatesa wykorzystała post, by przypomnieć, że aktywny składnik szczepionki to niewielka część materiału genetycznego wirusa zwana mRNA, a nie urządzenie śledzące. “Gdyby tylko mRNA miało taką moc” – napisała.

Opisała również, że czuje się “więcej niż uprzywilejowana tym, że mogła otrzymać pierwszą dawkę szczepionki chroniącej przed COVID-19“. Podziękowała też “lekarzom, naukowcom, ekspertom w dziedzinie zdrowia publicznego, farmaceutom i wielu innym osobom” za to, że przyczynili się do stworzenia preparatu.

Nadal będę nosić maseczkę (lub dwie) po tym, jak przyjmę drugą dawkę – mam nadzieję, że jasne jest dlaczego, a jeśli nie, dajcie mi znać – dodała przyszła lekarka, Jennifer Gates.

212
Jennifer Gates

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jak mogłeś panie prezydencie? [DEJ WINCYJ!] – VETO MEDIA

Jak mogłeś panie prezydencie? [DEJ WINCYJ!] – VETO MEDIA

Policja inwestuje… będzie sondaż za 207 tys. złotych

Policja inwestuje… będzie sondaż za 207 tys. złotych