w

Dlaczego należy zaczynać sprzedaż od drogich produktów? ASBiRO Biznes Camp

W biznesie panuje przekonanie, że najtańszy produkt zawsze będzie najlepszy. Wiele osób chce zdobyć rynek poprzez ciągłe obniżanie cen. Czy to dobra droga? Niekoniecznie!

W poniższym artykule Krzysztof Burzyński przedstawia podstawy dotyczące dobrej sprzedaży. Całość tekstu dotyczy głównie sprzedaży w sklepach stacjonarnych, ale zasada ta może się sprawdzić również w innych przypadkach.

  • Dlaczego zaczynać sprzedaż od najdroższych produktów?
  • Co jeśli klienta nie stać na produkt w wyższej cenie?
  • Jak przeprowadzać wywiad z klientem?

Całość tekstu znajduje się TUTAJ (LINK).

Więcej wskazówek tego typu można znaleźć wśród treści, które pojawiają się na ASBiRO – równocześnie, pojawiła się dobra okazja, aby przećwiczyć takie umiejętności w praktyce i zaczerpnąć wiedzy od najlepszych.

BIZNES CAMP:

Biznes Camp to wyjazd dla ludzi przedsiębiorczych, którzy chcą odpocząć i przy okazji posłuchać wykładów, które prowadzą praktycy.

Jest to świetnia okazja, żeby poznać Uczelnię ASBiRO (w której wykładowcami są wyłącznie przedsiębiorcy) i porozmawiać o biznesie w luźnej atmosferze, przy piwku i gitarze. Każdego roku spotykamy się z grupą około 50 osób, aby razem się uczyć i rozmawiać o naszych firmach. Dzięki biznesowej atmosferze, którą tworzą wykładowcy oraz #LudzieASBiRO nauczysz się, jak mądrze prowadzić biznes i pomnażać swój majątek jednocześnie korzystając z uroków natury.

Dlaczego warto?

✔ Rozwojowe wakacje – jeśli masz dość kolejnych wyjazdów, podczas których nic nie robisz i masz poczucie zmarnowanego czasu, Biznes Camp pozwoli Ci połączyć przyjemne z pożytecznym!

✔ Praktyczna wiedza – skorzystaj z wiedzy i doświadczenia przedsiębiorców, którym udało się osiągnąć sukces. Zorganizujemy 14 wykładów, z których skorzysta każdy uczestnik bez względu na swój biznesowy staż

✔Networking – poznaj innych przedsiębiorczych ludzi z całej Polski, którzy nie tylko mogą być dla Ciebie źródłem wiedzy i mądrości, ale może również będziecie mieli okazję wspólnie wymyślić płaszczyznę współpracy, która jeszcze bardziej pozwoli Wam rozwijać swoje biznesy

✔ Nowe pomysły i know-how – po powrocie do swoich obowiązków możesz liczyć na to, że będziesz miał narzędzia poparte doświadczeniem innych, żeby przenieść swoją działalność na jeszcze wyższy poziom!

✔Motywacja – nic bardziej nie motywuje niż historie sukcesu (i czasami porażek) ludzi, którzy są przecież tak bardzo podobni do nas! Skoro innym się udało, to dlaczego miałoby nie udać się mnie?

Zapisy trwają do 18 Lipca 2021! Więcej informacji ► https://bit.ly/biznes_camp_uczelnia_asbiro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ilość zakażeń w Holandii rośnie. Premier przeprosił za zbyt wczesne poluzowanie obostrzeń

Ilość zakażeń w Holandii rośnie. Premier przeprosił za zbyt wczesne poluzowanie obostrzeń

Prof. Marczyńska, rada medyczna: Nie powinniśmy wracać do lockdownów, trzeba próbować normalnie żyć

Prof. Marczyńska, rada medyczna: Nie powinniśmy wracać do lockdownów, trzeba próbować normalnie żyć