w ,

Gotowanie żaby trwa! [VETO MEDIA]

Dzień dobry!

Miał być Tomasz Wróblewski, ale… wolność jest w remoncie, nagranie razem odcinka stało się niemożliwe, pracownicy od samego rana działają i hałasują, więc przeprowadzenie wywiadu byłoby ciężkie, przepraszamy!

Audycję poprowadzę sam, nic się tutaj nie zmienia, Tomasz Wróblewski ma się pojawić jutro (17 marca). W dzisiejszym odcinku omówimy kilka newsów. Porozmawiamy o NBP, korekcie na bitcoinie, możliwym zakazie kryptowalut w Indiach i wiele innych – zapraszamy.

Zakaz kryptowalut w Indiach [LINK]

W materiale omawiam możliwy zakaz kryptowalut nad którym pracuje indyjski rząd. Jest to oczywiście niezwykle negatywna informacja dla całego środowiska. Indie są krajem, w którym posiadanie kryptowalut jest bardzo popularne, bank centralny próbuje ratować stanowisko Rupi – czuje zagrożenie.

Surowce [LINK]

Komentuje aktualne ceny paliw, przepychanki polityczne, absurdalne wyceny na stacjach – jak to się przekłada na nasze życie i gospodarkę.

Przenoszenie się firm

Poruszyłem również kwestię USA, przenoszenia firm do Teksasu (głównie z Kaliforni). Spowodowane jest to regulacjami, podatkami i silnym trendem socjalistycznym. Takiego scenariusza możemy doświadczyć również w Polsce – ludzie będą przemieszczać się między województwami. Przykładowo – zamyka się województwo warmińsko-mazurskie, nie ma tam pracy, turystyka pada, więc ludzie uciekają do innych regionów, aby zarobić na życie.

InPost

W materiale pojawił się również pozytywny akcent. Omówiłem ostatnią wiadomość, którą ogłosił InPost [LINK]. Trzymam kciuki żeby Rafał Brzoska wypchnął Pocztę Polską, która również próbuje stawiać swoje “paczkomaty”… w których znajdziemy awizo.

Zapraszamy serdecznie na wszystkie nasze social media – liberum.veto.media w szczególności. To wszystko w dzisiejszym odcinku, do zobaczenia!

Interwencja w klubie Face2Face: Prokuratura wszczęła postępowanie przeciwko policji

Interwencja w klubie Face2Face: Prokuratura wszczęła postępowanie przeciwko policji

maxresdefault 47

DAX, ropa, krypto? Co rozgrywa Rafał Zaorski? [VETO MEDIA LIVE]