w

Karuzela bankructw rozpoczęta- upadłość Fitness World

gym

Rok dla branży fitness jest wyjątkowo ciężki. Pierwszy lockdown, drugi lockdown, większość klubów ledwo dyszy. Mniejsi gracze, próbują sobie radzić. Organizacja zawodów, zajęcia sportowe, ludzie chcą przetrwać.

Inaczej jest w przypadku dużych, sieciowych klubów. Procedury trwają tutaj o wiele dłużej, ryzyko jest większe. To nie jest piwniczna siłownia, tutaj przemycenie kilku osób nie wystarczy.

Dowodem na to, jest wczorajszy komunikat sieci Fitness World:

Chciałbym poinformować Państwa, że utrzymująca się od dłuższego czasu, a ostatnio wzmagająca na sile pandemia, spowodowała ponowne zamknięcie siłowni, pozbawienie spółki głównego źródła przychodów, a w rezultacie możliwości regulowania swoich zobowiązań, przez co spółka stała się niewypłacalna.

W związku z tym właściciel Fitness World sp. z o.o. złożył wniosek o upadłość
Fitness World sp. z o.o.

Nasze kluby zostają zamknięte na stałe. Zaprzestaliśmy pobierania opłat z kart kredytowych. Przedpłacone, a niewykorzystane opłaty zostaną rozliczone w ramach procedury upadłościowej.

fitness world

19 klubów, duże powierzchnie, ogromne koszta stałe. Bez klientów, biznes nie przetrwa. Ile musi się jeszcze wydarzyć, aby rządzący zrozumieli, że przedsiębiorcy pieniędzy nie wydrukują?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

greece

Grecja odgrywa Orwella: wyjście z domu tylko po autoryzacji SMS – życie w lockdownie

Westfield Stratford City

Przedsiębiorcy apelują o otwarcie centrów handlowych: czeka nas likwidacja tysięcy miejsc pracy