w ,

Koniec LOCKDOWNU! VETO mówi dość! Podpisz PETYCJĘ

Jak bardzo choroba zwana COVID-19 -jest groźna?

Cóż, mam oczy, mam rozum i obserwując rzeczywistość, przetwarzam, doświadczam i wyrabiam sobie zdanie na ten temat. Wiem, ze macie tak samo. Więc przemilczę odpowiedź na to pytanie. Ale o jednym jestem przekonany: dużo groźniejsze nić COVID-19 – jest to, Rozporządzenie.

BANKRUCTWO PRZEDSIĘBIORSTW

DOPROWADZENIE DO GRANICY UPADŁOŚCI

ZWOLNIENIE Z PRACY

POZBAWIENIE LUDZI ŚRODKÓW DO ŻYCIA

SKAZYWANIE LUDZI NA BIEDĘ I WALKĘ O PRZETRWANIE

To wszystko skutki nie tyle samej epidemii wirusa, co przede wszystkim lockdownu, czyli państwowej ingerencji w życie ludzi polegającej na przymykaniu czy zamykani ludzkiej aktywności, a w szczególności zamykaniu prywatnych przedsiębiorstw. A to tylko kwestie ekonomiczne – nie chcę nawet poruszać skutków lockdownu w aspekcie zdrowia fizycznego czy psychicznego.

Ale przede wszystkim należy pamiętać, że w społeczeństwie wolnych, odpowiedzialnych ludzi to instytucje państwowe, politycy i urzędnicy powinni znajdować się pod kontrolą Społeczeństwa, nigdy odwrotnie. I takie działania rządu, w którym to rząd uzurpuje sobie rolę decydenta w zakresie praw i wolności obywatelskich – uznaje za przekroczenie granicy, której przekraczać nie wolno.

W związku z powyższym, domagamy się zakończenia lockdownu poprze uchylenia Rozporządzenia w całości i powstrzymanie się od wydawania kolejnych jego odsłon.

Wszelkie zapisy zawarte w Rozporządzeniu (po uchyleniu), jak i nowe informacje, prosimy przedstawiać w formie ZALECEŃ i REKOMENDACJI, rzetelnie przekazywanych do wiadomości środkami masowego przekazu, aby Obywatele samodzielnie, świadomie i skutecznie mogli dostosowywać swoje działania do panujących warunków.

Bo przecież za to politykom i urzędnikom płacimy!Ja nie mam złudzeń i doskonale zdaję sobie sprawę, że rząd będzie miał tę petycję w głębokim poważaniu i nie zakończy lockdownu.

Chociaż podobno cuda się zdarzają. Ale ja nie liczę tu na cud. Chodzi o to, abyśmy mieli poczucie, że nie jesteśmy jak owce bezwiednie prowadzone na strzyżenie, tylko, że zrobiliśmy, co mogliśmy, aby powiedzieć niszczeniu naszej teraźniejszości i przyszłości: STOP, VETO! Chodzi o to, abyśmy zakończyli LOCKDOWN w naszych głowach. Abyśmy budowali społeczność i trzymali się razem.Wejdź w link, podpisz petycję, udostępnij ją, podziel się wiadomością i zachęć znajomych, przyjaciół, rodzinę, kolegów i koleżanki z pracy, aby również podpisal.

. > > P E T Y C J A < < .

Tymczasem w cyr… znaczy Sejmie: “siadaj pajacu”- Ryszard Terlecki

Tymczasem w cyr… znaczy Sejmie: “siadaj pajacu”- Ryszard Terlecki

Handlarz bronią nie odda 1 sasina Ministerstwu Zdrowia

Handlarz bronią nie odda 1 sasina Ministerstwu Zdrowia