w ,

Kryptowaluty. Siły powietrzne USA stawiają na blockchaina!

Oparta na blockchainie inicjatywa Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych, będzie wykorzystywać sieć Hypergraph Network firmy Constellation, do zapewnienia bezpieczeństwa danych z partnerami komercyjnymi Departamentu Obrony!

CEO Constellation Network, Benjamin Diggles, stwierdził:

Ten kontrakt otwiera drzwi do większych, bardziej przełomowych zastosowań blockchain do ochrony danych w globalnej infrastrukturze cyfrowej (…)

obraz 44

W czwartkowym komunikacie firma Constellation poinformowała, że współpracowała z Software Corporation w celu opracowania kompleksowego rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa danych, wykorzystującego szyfrowanie blockchain i rozproszone zarządzanie danymi dla:

  • Dowództwa Transportu Stanów Zjednoczonych,
  • 618. centrum operacji powietrznych Dowództwa Mobilności Powietrznej
  • Oraz partnera z cywilnej floty powietrznej rezerwy.

Według platformy, jej celem jest bezpieczna wymiana danych z partnerami komercyjnymi w misjach, obejmujących eksploatację samolotów i statków na podstawie umowy z Departamentem Obrony (DoD). Rozwiązanie Constellation Network może mieć potencjał, aby poprawić istniejące cyberbezpieczeństwo i ogólną skuteczność.

W ciągu ostatnich kilku lat, technologia blockchain, stała się bardzo atrakcyjna dla organizacji korporacyjnych ze swoją obietnicą, zapewnienia większej wydajności i bezpieczeństwa dla licznych przypadków użycia, w tym zarządzania łańcuchem dostaw.

Współzałożyciel i główny strateg Constellation Benjamin Diggles

Partner Civil Reserve Air Fleet, a także agencje DoD, mają interesariuszy w natywnym tokenie DAG Constellation, który będzie używany do zabezpieczania przepustowości w jego sieci. Zamiast Hypertext Transfer Protocol lub HTTP, stosowanego jako rozwiązanie zabezpieczające dla wielu firm i agencji rządowych, Constellation zapewni Hypergraph Transfer Protocol lub HGTP.

Kurs kryptowaluty Constellation (DAG), poszybował w górę i osiągnął dzisiaj swoje ATH.

DAGUSDT 2021 08 26 16 29 46

Źródło: Cointelegraph.com

Przeczytaj również: Czy to koniec kryptowalut na TikToku? Influencerzy mówią dość!

Napisane przez Karol Obara

Czy to koniec kryptowalut na TikToku? Influencerzy mówią dość!

Czy to koniec kryptowalut na TikToku? Influencerzy mówią dość!

Czy chińskie spółki technologiczne to okazja? Wesley, mieszkaniec Chin, opowiada o tamtejszym rynku

Czy chińskie spółki technologiczne to okazja? Wesley, mieszkaniec Chin, opowiada o tamtejszym rynku