w

Krytykowali walkę z pandemią, zdjęto im program – TVP

Warto rozmawiać – uczestnicy programu krytykowali walkę z pandemią.

12 kwietnia odbyła się emisja programu Jana Pospieszalskiego „Warto rozmawiać”. Do studia zaproszono gości, którzy od wielu miesięcy podważają rządową strategię walki z pandemią.

Lockdown nic nie daje, absolutnie nie hamuje rozprzestrzeniania się wirusa – powiedział dr Zbigniew Martyka.

Walcząc bowiem z koronawirusem, odnotowaliśmy zapaść w leczeniu innych groźnych, przewlekłych chorób –  mówił Pospieszalski

Krytyka rządowych działań nie spodobała się Joannie Lichockiej. Posłanka PiS przekazała, że zwróci się do Jacka Kurskiego o wyjaśnienie tego, dlaczego w „TVP nadawany jest program atakujący walkę z epidemią”. Minął tydzień, następna odsłona show została… zdjęta z anteny.

  • Na 5 minut przed emisją dzisiejszego programu otrzymaliśmy informację, że zostanie on nagrany i wyemitowany w innym terminie” – przekazano wczoraj w mediach społecznościowych programu „Warto rozmawiać” Jana Pospieszalskiego w TVP.
  • Telewizja nie podała jednak przyczyn odwołania.

„Szanowni Państwo, na 5 minut przed emisją dzisiejszego programu otrzymaliśmy informację, że zostanie on nagrany i wyemitowany w innym terminie. O nowej porze emisji powiadomimy niezwłocznie po uzyskaniu informacji w tej kwestii” – taki komunikat pojawił się w poniedziałek wieczorem w mediach społecznościowych programu „Warto rozmawiać”.

Do sprawy odniósł się już autor programu Jan Pospieszalski:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jesteśmy na dobrej drodze, żeby rzeczywiście do odmrożenia mogło dojść - stwierdził w poniedziałek wicepremier i minister aktywów państwowych Jacek Sasin, odnosząc się do możliwości zniesienia obostrzeń pandemicznych. Zaznaczył, że nie da się w nieskończoność zamrażać gospodarki.

Jacek Sasin: jesteśmy na dobrej drodze do odmrożenia

Raport Instytutu Misesa “Katastrofa prohibicji narkotykowej” [420]

Raport Instytutu Misesa „Katastrofa prohibicji narkotykowej” [420]