w

KTO TYLE DAŁ? NIGDY TAK NIE BYŁO! – [DEJ WINCYJ!] – VETO MEDIA

Dzień dobry! Witam Was bardzo serdecznie w kolejnym odcinku na kanale VETO. W Waszej ulubionej serii „DEJ WINCYJ” rozmawiamy dzisiaj o inżynierii społecznej, prowadzonej przez rządową telewizję TVP.

Jak produkuje się bezkrytyczny elektorat?

Rządzące partie tworzą, niestety, skuteczną propagandę dzięki budżetowemu finansowaniu i braku konieczności rynkowej weryfikacji ich usług. Posuwają się do najbardziej prymitywnych sposobów indoktrynacji, czyli odwoływaniu się do emocji. Powszechne już stały się żarty i memy z wyjątkowo nieukrywanej stronniczości mediów publicznych, lecz niewiele to zmienia. Zobaczymy dzisiaj wycinek z programu informacyjnego publiczno-prywatnej firmy Jacka Kurskiego.

W materiale zobaczycie:

  • Aa jakże! Wyborcy PiSu zadowoleni z sytuacji w kraju.
  • Taaaaaakie pinionszki dali.
  • Platforma zła, bo nie dawała. PiS daje, więc dobry.

Władza polityków nad gospodarką i życiem obywateli sięga zdecydowanie za daleko. Rząd posuwa się do całkowicie niemoralnych manipulacji faktami i statystykami, aby przekonać niezainteresowanych polityką ludzi do swojej agendy. Redystrybucja majątku nie zwiększa jego puli, lecz sprawia, że ciężar opodatkowania najbardziej odczuwają najbiedniejsi, czyli ludzie przechowujący owoce swojej pracy w państwowej walucie. Korporacje i naprawdę bogate jednostki potrafią skutecznie ukryć dochody i uciec ze swoim dorobkiem za granicę. Niestety rząd nie wydaje się przejmować tymi faktami.

W materiale zwracam też uwagę na niebezpieczną tendencją państwa do nacjonalizacji poszczególnych przedsiębiorstw, poprzez spółki kontrolowane przez Skarb Państwa. Musimy bacznie przyglądać się działaniom Polskiego Holdingu Hotelowego, Orlenu, czy PZU, ponieważ to m.in. tych podmiotów używa rząd do przejmowania kontroli nad coraz to większymi częściami rynku, czyli naszego życia.

Polska bieda przestała mieć twarz dziecka!

Obserwując zaognianie się bezsensownych sporów politycznych i powszechną mentalność DEJ WINCYJ, mam wrażenie, że najlepiej jest ograniczać wpływ tych czynników na swoje życie. Najbardziej jak to tylko możliwe. Można to zrobić jedynie poprzez edukację i rozwój swoich indywidualnych umiejętności. Stoję na stanowisku, że musimy pomóc wydostać się z tego nieuczciwego systemu tym, którzy najbardziej czują taką potrzebę, są aktywni i gotowi do działania.

Akcja #otwieraMY. Ziobro i jego ekipa chcą zaorać przedsiębiorców

Polak, Węgier, dwa bratanki? Koniec niezależnych, węgierskich mediów

Polak, Węgier, dwa bratanki? Koniec niezależnych, węgierskich mediów