w

Legia Warszawa nawiązuje współpracę z giełdą Binance. Klub piłkarski emituje tokeny NFT!

Najbardziej utytułowany polski klub i globalna giełda kryptowalut Binance nawiązały współpracę, na mocy której Legia Warszawa wyemituje kolekcjonerskie NFT z okazji zdobycia rekordowego tytułu Mistrza Polski podało Binance w informacji prasowej.

Jak podaje Binance – kolekcjonerskie tokeny NFT zostały stworzone z okazji celebracji tytułu Mistrza Polski w sezonie 2020/2021. NFT są dedykowane jedenastu zawodnikom stołecznego klubu, którzy mieli kluczowy wpływ na zdobycie szesnastego mistrzowskiego tytułu.

Kreacja tokena NFT jest oparta na kontencie video z najważniejszymi i najbardziej emocjonującymi momentami sezonu – golach, paradach bramkarskich, celebracji zespołu w mistrzowskiej fecie – dodano.

  • Jak czytamy – pierwsza część aukcji wystartuje 22 lipca. Kolejne NFT z innymi zawodnikami będą dostępne w następnym tygodniu. Aukcje trwają 7 dni od ich startu.

Ważne jest dla nas, żeby cały czas angażować się w niekonwencjonalne rozwiązania. Wiemy, że zdobycie rekordowego, szesnastego mistrzostwa Polski jest dla naszych kibiców wyjątkowym wydarzeniem. Poza tradycyjnymi metodami celebrowania tego sukcesu, chcemy też cały czas przygotowywać coś dodatkowego, wychodząc poza utarte schematy. NFT nie tylko ma wartość kolekcjonerską, ale biorąc pod uwagę, że transakcje tokenów NFT różnych na rynkach kryptowalut sięgają bardzo dużych kwot, może być to bardzo interesująca forma inwestycji – mówi Dyrektor Komercyjny Legii Warszawa, Paweł Kokosza.

– Cieszę się, że przy okazji tego wydarzenia nawiązaliśmy współpracę z platformą Binance NFT, która cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, angażując wielu znanych i cenionych artystów, influencerów czy przedstawicieli świata sportu – dodaje Kokosza.

ŹRÓDŁO: BINANCE

KRYPTOWALUTY KUPISZ TUTAJ ->>> KLIKNIJ TUTAJ!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Adam Niedzielski o sytuacji epidemicznej. Czwarta fala będzie się rozpędzała

Adam Niedzielski o sytuacji epidemicznej. Czwarta fala będzie się rozpędzała

Kanał "Uwaga! Naukowy Bełkot" usunięty z YouTube. Kryptowalutowi oszuści włamali się na jego konto!

Kanał „Uwaga! Naukowy Bełkot” usunięty z YouTube. Kryptowalutowi oszuści włamali się na jego konto!