w , ,

Mamy problem, Sasin powiedział, że Polska nie chce wyjść z UE

Jacek Sasin, minister aktywów państwowych ubolewał nad wyjściem Wielkiej Brytanii z UE. O północy czasu kontynentalnego z 31 stycznia na 1 lutego Wielka Brytania przestanie być oficjalnie członkiem Unii Europejskiej. Brexit będzie pierwszym przypadkiem wystąpienia z UE.

  • Sasin przyznał w piątek w Polsat News, że żałuje, że doszło do brexitu. “To bardzo zła wiadomość dla całej wspólnoty”.
  • Polska jest lojalnym członkiem UE, a to, że domaga się równego traktowania w Unii, nie znaczy, że chce ją opuszczać. Chcemy UE zmieniać także dlatego, żeby kolejne kraje nie poszły drogą Wielkiej Brytanii.

Nigel Farage na pożegnalnej konferencji w Parlamencie Europejskim stwierdził, że jest pewien, że Polska opuści Unię Europejską jako następna.

  • “Absolutnie chcę to zdementować. My jesteśmy ostatnimi, którzy chcieliby wychodzić z UE” – oświadczył wicepremier.
  • Wicepremier podkreślił, że dziś Unia musi się zastanowić, dlaczego do brexitu doszło. “W imię wzmacniania wspólnoty europejskiej trzeba się dzisiaj zastanowić nad tym, czy wspólnota nie popełnia błędów. Moment brexitu jest dobrym momentem do tego, żeby o tym poważnie porozmawiać” – dodał.

126364222 3526773860717125 3559666800380756761 n

Teraz możesz napić się piwa wolnościowego. Browar kraftowy Mentzena

Rząd znalazł sposób na podwyżkę swojego wynagrodzenia – Z TWOICH PODATKÓW

Rząd znalazł sposób na podwyżkę swojego wynagrodzenia – Z TWOICH PODATKÓW