w ,

Marta Lempart z zakazem wejścia do sejmu za….uczestnictwo w Strajku Kobiet!

marta lempart skazana
marta lempart skazana
Źródło: RMF 24

Po wyroku Trybunału Konstytucyjnego, gdzie aborcja eugeniczna została określona jako niezgodna z Konstytucją, w całej Polsce wybuchły strajki przeciwko tej decyzji. Angażujący się w marsze podkreślają, że jest to krzywdzenie kobiet i zamach na ich wolność. Niektórzy uczestnicy twierdzą, że choć nie są optymistyczni w stosunku do aborcji, sposób, w jaki potraktowano kobiety zasługuje na potępienie.

W inicjatywę zaangażowali się zarówno starsi, jak i młodsi ludzie, zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Wielu angażującym się grożono surowymi konsekwencjami. Obecny minister edukacji i nauki informował nauczycieli o karach dla nich za “niszczenie opinii środowisku nauczycielskiemu” w wolnym czasie, 14 latka policja straszyła 8-letnim więzieniem za udostępnianie informacji o strajku kobiet w internecie!

Faktyczna kara dotknęła zaś Martę Lempart – działaczkę, będącą jednym z głównych liderów Strajku Kobiet. Senator Bogdan Klich (Koalicja Obywatelska) udostępnił mediom publicznym skan pisma, w którym znajdował się zapis o zakazie wejścia do sejmu, nałożonego na przedstawicielkę SK.

Za co taka kara?

AR 306159997
Źródło: rp.pl

Zakaz ma obowiązywać kobietę od tego miesiąca do 23 listopada przyszłego roku! Wydaną decyzję tłumaczono obecnością Marty Lempart wśród tych uczestników, którzy wyłamali metalową bramę i włamali się na teren garaży, które prawnie należą do zarządu Kancelarii Sejmu. Kobiecie zarzucono, że swym zaangażowaniem przyczyniała się do narażenia na niebezpieczeństwo budynków Sejmu i Senatu.

Ukarana podkreśla, że Straż Marszałkowska nie jest uprawniona do wyrzucania z terenu Sejmu i Senatu osób, którzy nigdy nie zostali pozbawieni żadnych praw jakimkolwiek wyrokiem:

To bezprawie i w tej sprawie spotkamy się w sądzie – powiedziała oburzona Lempart.

Ale się boją!! Jednej kobiety, Marty Lempart. Dlatego zakazują jej wstępu do Sejmu i udziału w pracach Senatu – napisał na swoim Twitterze senator Klich

Prześladowania za poglądy

1170ee32f895aea95b3787cfb343
Źródło: wprost.pl

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że Polska wciąż, nieustannie zmierza w kierunku państwa totalitarnego. Nie tylko przypadek z karą dla Pani Lempart, ale też zastraszanie dzieci i nauczycieli przez ograny publiczne świadczą o pogłębiającym się w naszym kraju zamordyźmie, stopniowo ewoluującym w reżim na poziomie Korei Półnonej.

Zasada “Kto nie z nami, ten przeciwko nam” jest ulubionym aksjomatem przywódców, którzy dążą do całkowitej kontroli państwa, ustawienie go wedle własnego “widzimisię”, bez szacunku dla praw człowieka i wolności osobistych jednostki. Chronieni i uprzywilejowani są ludzie, działający zgodnie z linią jednej partii albo wolą jednego przywódcy. Cała reszta jest zwalczana i prześladowana różnymi sposobami.

Nacjonaliści na Marszu Niepodległości demolowali Warszawę, podpalając czyjeś prywatne mieszkanie, niszcząc stojaki na rowery. Antoni Macierewicz stwierdził, że to “polscy patrioci, którzy byli atakowani”. PiS chroni ich ze względu na to, że w dużym stopniu podporządkowali się pisowskiej, konserwatywno-etatystycznej ideologii.

Ci, którzy politycznie stoją po drugiej stronie barykady, choćby niczego złego nie robili, władza znajdzie zawsze na nich jakiś paragraf. Tak wygląda Polska pod rządami Prawa i Sprawiedliwości! Swoich nie ruszają, a opozycję (niewygodnych) niszczą jak za czasów PRL.

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

morawiecki podatki 561x316 1

Premier będzie ratował gospodarkę podatkami

fot. Wikimedia Commons

Strajk Kobiet. Decyzja sądu w sprawie 14-letniego Macieja R.