UFO znamy tajemnice
w ,

Napęd do UFO – jak działa? Niesławny Youtuber tłumaczy

Lewitujące UFO
UFO

Na takie hasło trafiłem ostatnio przeglądając YouTube’a późnym wieczorem.
Jak działa napęd do UFO? Czym jest w ogóle UFO?
W sieci można trafić na wiele filmów rodem z science-fiction, gdzie są omawiane PRAWDOPODOBNE napędy przyszłości. Od kombinowania z helem po uzyskiwanie wodoru z wody, aby napędzić silnik …. Dosłownie czego człowiek nie poszukuje, to znajdzie odpowiedź.

Niesławny Youtuber opisuje tajemniczą technologię UFO

Youtube to już nie to samo co 10 lat temu, teraz dostęp do internetu ma nie tylko młodzież. Starsze pokolenie ma teraz dużo łatwiejszy dostęp niż kiedyś – Technologia kiedyś z górnej półki potaniała. Przez co teraz średniej klasy telefon wystarczy, aby nagrać film w 4k 60FPS, miał akumulator 5000 mAh, a aparat robił zdjęcia z przyzwoitą jakością.

Dzięki temu postępowi niesławni ludzie mają okazję, aby uzyskać swój pogłos w eterze kanałów, które nie przekraczają 500 subskrybcji.
Zupełnie przypadkowo trafiłem na film, jak w tytule: Jak działa napęd do UFO

Naszły mnie dwie myśli: ktoś jest ekstremalnie inteligentny, więc odkrył to i dla niego jest to tak proste, że postanowił udostępnić to za darmo w internecie lub to osoba, która nie za bardzo wie o czym mówi.
Postanowiłem się tego dowiedzieć oddając się przyjemności nieskalanej dykcji i elokwentnemu tłumaczeniu z naukowego języka na nasz.

A więc, jak działa ten cały napęd UFO? TO PROSTE!

1 2
Pierwszy rysunek – Wirnik na parę wodną

Youtuber tłumaczy:
W środku jest takie urządząnko, które emituje parę wodną – przez co wirnik się obraca. Jednoczenie gestykuluje w którą stronę będzie obracał się wirnik.
Następnie tłumaczy, że każda kolejna “dysza”, będzie kolejno wypuszczać parę wodną, która pod pewnym ciśnieniem będzie rozpędzała wirnik. Dysze nigdy nie pracują równocześnie, zawsze tylko jedna po każdej z dwóch połówek wirnika.

W stałym pędzie emituje wodę, a zaraz po tym jak wyleci z danej dyszy woda, to przez kolejny okres będzie się ładować, aż ponownie pojawi się w jednym z dwóch momentów, gdy będzie mogła uwolnić swój sprężony ładunek.

Wirnik kręci się tak dookoła, tak non-stop, aż coraz szybciej bez końca. Coraz szybciej, aż pokona siłę grawitacji atomu, aż zniknie w przestrzeni.
Przyspieszenia się dodają w stałym nieprzerwanym ciągu.

Dowód matematyczny – fizyka. W jaki sposób przedstawić siły?

Teraz na tym przykładzie deskorolki przestawię, w jaki sposób przyspieszenia się dodają. W UFO mimo, że w miliard galaktyk na sekundę się lata to, w prędkośc nie zgniata Cię w siedzeniu. To jest na przykładzie dwóch deskorolek. Jedna jedzie po ziemi:
Jedziesz na deskorolce 5 km/h, odepchniesz się o kolejne 5 km/h to jedziesz wtedy 10 km/h.

Matematyczny dowód dodawania przyspieszeń w stałym ciągu w napędzie UFO
Youtuber przedstawia matematyczny dowód swojej teorii.

Jedna na drugiej są tutaj deskorolki. <*wskazuje palcem na każdy z wierszy w swoim naukowym notatniku*>
Pierwsza deskorolka jedzie 5km/h, każda z nich jedzie 5km/h.
Druga jedzie na tej pierwszej 5km/h, więc jedzie już 10km/h.

Trzecia jedzie na drugiej, która jedzie już 10 km/h, więc trzecia jedzie już 15km/h.

Choć przyspieszenie w UFO się dodaje nieskończenie, to przyspieszenie w UFO jest zawsze 5km/h. Chociaż poruszasz się później 45 km/h *wkazuje palcem na najwyższy wiersz* to już poruszasz się coraz szybciej. Energia w świecie się dodaje, nie jest stała. EMC=^2 jest bzdurnym wzorem względności. Żadnego kwadrata nie ma w przyspieszeniu. To co tutaj przedstawiłem jest namacalnym dowodem względności.
To jest to samo co na deskorolce, tylko że w UFO są to ogromne prędkości.

Skoro mamy już dowód i jak działa napęd do UFO, to w jaki sposób to zaaplikować? Na to też jest odpowiedź!

3
Autor teorii tłumaczy, w jaki sposób UFO lata

To wszystko dzieje się w obudowie wewnętrznej, bo jest jeszcze zewnętrzna, aby utrzymać poszczególne ciśnienia. Ta woda się skrapla pod małą atmosferą, pod 4 atmosfery by ścisnąć tą wodę. A z drugiej strony, ściska się woda pod obecnością ośmiu hektopaskali.

W tym przypuszczam, że autor ma na myśli, że poprzez różnicę ciśnień w “obudowach” i dyszach z wodą, dysk się unosi, ponieważ tam gdzie dana dysza jest niżej od tych względnie wyżej, to ciśnienie jest “wyższe” ze względu na moc ośmiu hektopaskali.
Koncepcja godna polemiki.

Tak działa to pod wyższym ciśnieniem, pod wyższym ciśnieniem, a tutaj gdzie pod niższym, to się odbija i tak unosi dysk do góry.
Z trzeciej zasady dynamiki newtona.
Gdy ciało A odziałowuje na ciało B z tą samą co do wartości siłą, to ciało B odziałowuje na ciało A z tą samą wartością, lecz przeciwnym zwrocie.

Czyli jeżeli dysza z pewną siłą wypycha parę wodną pod ciśnieniem 8 hektopaskali, to druga dysza, która znajduje się pod presją małą, bo 4 atmosfer. To ta druga, czyli z małą presją kieruje swój potencjał na pierwszą z ośmioma hektopaskalami, lecz dzięki trzeciej zasadzie dynamiki Newtona, działa w przeciwną stronę dodając swoją moc “w górę”. Ciężko jest mi nadążyć za amatorem-naukowcem, lecz staram się z pełni sił.

4
Autor wkleja filmik – prawdopodobnie odnaleziony w serwisie youtube jako dowód swojej teorii dysz z wodą

Tak non-stop energia się dodaje, bo energie w świecie się dodają. UFO gromadzi energię przez co unosi się do góry. – Youtuber dodaje na sam koniec swojego filmu.

Fakt – czy mit? Czy napęd UFO jest możliwy do skonstruowania w sposób przedstawiony na filmie?

To chyba wszystko zależy od tego w jakich czasach żyjemy.
Dzięki darmowej powszechnej edukacji, którą zapewnia nam konstytucja oraz nasz kochany rząd mamy łatwy dostęp do wiedzy już od najmłodszych lat.
Z matematyką i fizyką każdy ma styczność, zwłaszcza z matematyką – która jest królową nauk, jednocześnie będąc uciemiężeniem całej edukacji dla niektórych uczniów.

Proszę oczywiście o przymrużenie oka – każdy jest szczęśliwy w świecie jaki sobie zbudował.

Aby poszerzać swoją wiedzę zapraszam do czytania, tutaj mogą państwo sprawdzić korzyści jakie przynosi czytanie książek.

Dental Implants for Young Adults min

Jak zarządzać domowym budżetem w kilku krokach

Kolejny Podatek! – Podatek Cukrowy w pigułce

Kolejny Podatek! – Podatek Cukrowy w pigułce