w

Nie żyje Ryszard Karkosik. Biznesmen miał 71 lat

Screenshot 1 3

W piątek – 20.11.2020 – zmarł Ryszard Karkosik (71 lat). Mężczyzna był w Toruniu kojarzony przede wszystkim z firmą Elkard i ze wspieraniem toruńskiego klubu żużlowego. W 2020 roku zmarł jego brat, Mirosław.

Nie żyje Ryszard Karkosik. Znany biznesmen miał 71 lat

Z przykrością przekazujemy informację o śmierci Ryszarda Karkosika. Jak dowiedział się Super Ekspress – właściciel firmy Elkard zmarł nagle w piątek (20.11.2020). Miał 71 lat. Kibice toruńskiego sportu kojarzą go przede wszystkim ze wsparcia, którego udzielał klubowi żużlowemu. Zasiadał w radzie nadzorczej Unibaksu, wspierał także legendarnego żużlowa Apatora – Wiesława Jagusia. To właśnie za namową brata, w 2006 roku Roman Karkosik kupił podupadający klub. Rodzinie i przyjaciołom zmarłego składamy wyrazy głębokiego współczucia.

  • Ryszard Karkosik był najstarszym z trójki znanych toruńskich przedsiębiorców, właścicielem kilku firm, w tym Elkardu, zajmującego się sieciami i instalacjami elektroenergetycznymi. Ta właśnie ta firma wykonała oświetlenie uliczne i sygnalizacje drogowe w wielu miejscach Torunia.

W kwietniu zmarł najmłodszy z braci, Mirosław. Osierocił dwoje dzieci – Dawida i Martę. Mirosław Karkosik zmarł po długiej i ciężkiej chorobie. Biznesmen 3 sierpnia skończyłby 59 lat.

  • Smutne wiadomości dotarły do nas w piątkowy poranek. Właśnie dzisiaj zmarł Ryszard Karkosik, znany toruński biznesmen, który przez lata wspierał „Anioły”, by te mogły latać jak najwyższej. O Jego życie lekarze walczyli przez kilkanaście dni. Niestety, bez powodzenia… – napisały władze Klubu Sportowego Toruń na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rząd znalazł sposób na podwyżkę swojego wynagrodzenia – Z TWOICH PODATKÓW

Rząd znalazł sposób na podwyżkę swojego wynagrodzenia – Z TWOICH PODATKÓW

Screenshot 3 3

Minister zdrowia nie wyklucza jednak lockdownu. Premier przedstawia obostrzenia 21.11