Piramidy finansowe, polisolokaty, brokerzy forex z Wysp Dziewiczych, opłaty, prowizje i kary… ilość pułapek jaka czeka na początkujących inwestorów jest o wiele większa niż ilość prawdziwych okazji inwestycyjnych. Dla niedoświadczonego inwestora, świat finansów nie wygląda jak piaszczysta plaża na rajskiej wyspie, wygląda bardziej jak wietnamska dżungla w czasie wojny – pełna pułapek, zasadzek i zaostrzonych kijów.

Internet pełen jest porad o tym jak zarabiać wielkie pieniądze bez żadnego wysiłku. “Kasjerka z lokalnego sklepu została milionerką po tym jak zastosowała tę jedną prostą metodę” – zapewnie wszyscy widzieliście takie reklamy. Dla znakomitej większości osób to oczywiste oszustwo, ale jak pokazuje życie, są tacy co się na to nabierają. 
Zdecydowana większość oszustw jest niestety o wiele bardziej bardziej wysublimowana i często trudno odróżnić ją od legalnej i prawdziwej oferty inwestycyjnej. 

 To pierwsza książka o tym czego nie robić i jak nie dać się nabrać na piękne słowa sprzedawców marzeń. Pierwsza książka, która pokazuje, że najczęściej  wychwalana wszędzie “wolność finansowa“, oznacza uwolnienie Ciebie od twoich finansów, a nie mistyczny “dochód pasywny”. Pierwsza książka, która nie obieca Tobie żadnego zysku, ale ochroni przed potężnymi stratami – o wiele większymi niż cena książki. 

Zobaczysz jak rynek finansowy wygląda od tej ciemnej strony i jak oszukują wielkie firmy. Zapewne nie spodoba Ci się to co ujrzysz. Książka jest finansowym przedszkolem, które pokazuje jak działają podstawy świata finansów. Zapamiętaj, że (statystycznie) na inwestowaniu stracisz pieniądze!

Przedsprzedaż książki w promocyjnej cenie.