w

Obywatelskie nieposłuszeństwo. Tłumy na Kaszubskich stokach

Obywatelskie nieposłuszeństwo- na stoku tłumy, brakuje miejsc parkingowych.

Coraz więcej przedsiębiorców przestaje zważać na obostrzenia, duża część się buntuje. Czy ludzie powiedzą dość?

  • Tłumy, tłumy i jeszcze raz tłumy – pisze czytelnik „Expressu Kaszubskiego”, który wybrał się dzisiaj na stok w Wieżycy – Koszałkowie. Wiele osób postanowiło skorzystać z zabawy na śniegu, mimo obostrzeń związanych z tzw. narodową kwarantanną.

Z racji wyjątkowej pogody, zimowej aury, na jednym z najbardziej popularnych kaszubskich stoków w Wieżycy było dziś wyjątkowo tłumnie. Teoretycznie obowiązują obostrzenia dotyczące funkcjonowania stoków narciarskich, ale infrastruktura może być dostępna w ramach sportu zawodowego. Działają również lokale gastronomiczne, jedzenie można zamówić na wynos.

  • Dzisiaj nie było gdzie zaparkować. Obostrzenia związane z funkcjonowaniem stoków wprowadzają totalny zamęt. Lepiej byłoby otworzyć stoki, dając ich właścicielom możliwość funkcjonowania i zarabiania, ale przy zachowaniu określonych zasad. Nie byłoby takiej wolnej amerykanki, z którą mamy do czynienia teraz. Można byłoby po prostu wyznaczyć liczbę osób, które mogą przebywać na stoku i to rozwiązałoby problem- pisze czytelnik

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Lodowisko w Szczecinie ukarane? Właściciel dementuje plotki!

Lodowisko w Szczecinie ukarane? Właściciel dementuje plotki!

Inflacja spada? Szacunek GUS za grudzień 2020

Inflacja spada? Szacunek GUS za grudzień 2020