w , ,

OLX podpisał umowę z InPostem. Dostawy do paczkomatów już wkrótce

InPost poszerza horyzonty

InPost i OLX nawiązały strategiczne partnerstwo w zakresie logistyki przesyłek dostępnych dla użytkowników serwisu ogłoszeniowego OLX. Umowa została podpisana na 5 lat.

„To kolejna bardzo ważna, strategiczna umowa InPost. Współpracujemy praktycznie ze wszystkimi platformami sprzedażowymi działającymi w Polsce. Zakładamy, że już w pierwszym roku współpracy zanotujemy istotne wolumeny kierowane do paczkomatów InPost – bo dostawy do naszych paczkomatów są najczęściej wybieraną formą dostawy przez klientów e-commerce w Polsce. Nasza infrastruktura jest w pełni przygotowana na obsługę zwiększonego ruchu, gdyż tylko w ubiegłym roku zrealizowaliśmy olbrzymi program inwestycyjny, kończąc rok z liczbą ponad 16 tys. paczkomatów. Wciąż jednak mamy jeszcze przestrzeń dla kolejnych tego typu umów i strategicznych partnerstw” – powiedział prezes Rafał Brzoska, cytowany w komunikacie.

Usługa Przesyłek OLX cieszy się coraz większą popularnością. Opcja ta dostępna jest już w ponad połowie, czyli niemal 13 mln ogłoszeń obecnych na naszej platformie. Cieszymy się na partnerstwo z InPost. To kolejny krok w realizacji naszego celu, którym jest dostarczanie użytkownikom komfortowych rozwiązań” – dodał general manager OLX Michał Malewski.


Fot. WrS.tm.pl/Unsplash

Zobacz również: 140 milionów złotych kary dla sieci Kaufland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wybory wlochy

Wybory prezydenckie we Włoszech: niepewność polityczna i ryzyko dla rynków

wyplaty polski lad

Polski Ład w praktyce – pensje niższe nawet o kilkaset złotych!