w

Opakowania po lodach Ekipy zakazane. Nie sprzedasz ich na aukcji internetowej!

Lody Ekipa wytwarzane przez Koral trafiły na rynek pod koniec marca. Produkt od razu stał się ogromnym hitem i sukcesem. Producent przyznał, że nie nadąża z produkcją lodów, firma musiała uruchamiać kolejne linie.

Wszyscy pamiętamy sytuacje ze sklepów i legendarne bitwy o lody. Dużo działo się również na aukcjach internetowych, gdzie pojawiały się opakowania po tych lodach, których ceny sięgały astronomicznych kwot – nawet kilkunastu tysięcy złotych.

W internecie pojawiały się również filmy, gdzie youtuberzy z Ekipy kupowali te papierki. Całość tych działań złożyła się na ogromne zainteresowanie produktem i absolutny sukces marketingowy. Według różnych wyliczeń, Ekipa może zarabiać na lodach nawet 100 tysięcy złotych dziennie.

  • Platforma ogłoszeniowa OLX umieściła opakowania po lodach Koral Ekipa na liście przedmiotów zakazanych – to znaczy, że nie można nimi handlować w serwisie – poinformowały Wirtualnemedia.pl.

Firma na razie nie poinformowała o przyczynach takiej decyzji. Jak zauważa portal Wirtualne Media, w ślad OLX nie poszło Allegro. Rzecznik spółki, zapytany o tę sytuację, stwierdził, że „zainteresowanie tematem słabnie”. Pojawia się coraz mniej ogłoszeń, które są coraz rzadziej wyszukiwane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Duża część globalnej mocy obliczeniowej potrzebnej do wydobywania kryptowalut pochodzi z Chin, a proces ten jest popularny w tym kraju ze względu na istnienie wielu elektrowni wodnych, jak również fakt, że Chiny są dużym producentem platform sprzętowych potrzebnych do wydobywania kryptowalut.

Wydobywanie kryptowalut w centrum uwagi. Tygodniowy przegląd rynku kryptowalut

Kim Dzong Un oficjalnie umieścił tę fryzurę na

Korea Północna zakazała noszenia fryzury „na czeskiego piłkarza”, żeby nie wpajać mieszkańcom kapitalistycznego myślenia