w

#OTWIERAMY- powstała interaktywna mapa działających biznesów

#OTWIERAMY- coraz więcej firm na mapie

Akcja #otwieraMY rozwija się w całej Polsce. Coraz więcej biznesów dołącza do oddolnego ruchu. Frustracja jest gigantyczna. Przedsiębiorcy mówią jasno- tarcza antykryzysowa nie pomoże. Publiczna grupa “otwieraMY się” liczy obecnie 2690 członków. Ludzie się wspierają i informują o swoich postępach.

Autorzy zachęcają do udziału szczególnie właścicieli obiektów noclegowych, gastronomicznych, sportowych i rozrywkowych.

Na grupie reklamują się m.in. klub sportowy z Bielska-Białej, siłownia z Ostrołęki, Pizzeria z Drawska Pomorskiego, restauracja ze Skoczowa czy burgerownia z Łodzi. Jeden z użytkowników udostępnił też profil restauracji “U Trzech Braci” z Cieszyna, jednego z pierwszych przybytków, który otworzył się dla gości.

Interaktywna mapa- znajdź otwarty lokal

W serwisie newsmap.pl powstała interaktywna mapa z otwartymi biznesami w całej Polsce. Na liście widnieją m.in. kluby z Wrocławia, restauracje z Koszalina, bar z Warszawy i lodowisko z Szczecina. Lista cały czas się rozszerza, dochodzą kolejne firmy.

“Jeśli otwierasz biznes w pełnym zakresie działalności lub chcesz wyjść z podziemia i ogłosić, że działasz na pełnych obrotach szerszemu spektrum klientów – ogłoś to na naszej INTERAKTYWNEGO MAPIE WOLNEGO BIZNESU!“- informują organizatorzy.

  • Organizatorzy umieszczają na mapie jedynie usługodawców, którzy działają w pełnym zakresie działalności, tak jak przed lockdownem.
  • Wszystko jest bezpłatne, wystarczy wypełnić formularz, w którym trzeba podać podstawowe dane: adres, nazwa firmy, link do postu na FB lub strony www na której informujesz o swoim ponownym otwarciu.
otwieramy
Otwieramy- mapa działających biznesów. Źródło: Newsmap

LINK DO MAPY

Napisane przez Mateusz Ratkowski

YouTube zawiesił na siedem dni kanał prezydenta Trumpa

YouTube zawiesił na siedem dni kanał prezydenta Trumpa

Najpopularniejsze inwestycje 2020 roku wg. platformy XTB

Najpopularniejsze inwestycje 2020 roku wg. platformy XTB