w

#OTWIERAMY- powstała interaktywna mapa działających biznesów

#OTWIERAMY- coraz więcej firm na mapie

Akcja #otwieraMY rozwija się w całej Polsce. Coraz więcej biznesów dołącza do oddolnego ruchu. Frustracja jest gigantyczna. Przedsiębiorcy mówią jasno- tarcza antykryzysowa nie pomoże. Publiczna grupa „otwieraMY się” liczy obecnie 2690 członków. Ludzie się wspierają i informują o swoich postępach.

Autorzy zachęcają do udziału szczególnie właścicieli obiektów noclegowych, gastronomicznych, sportowych i rozrywkowych.

Na grupie reklamują się m.in. klub sportowy z Bielska-Białej, siłownia z Ostrołęki, Pizzeria z Drawska Pomorskiego, restauracja ze Skoczowa czy burgerownia z Łodzi. Jeden z użytkowników udostępnił też profil restauracji „U Trzech Braci” z Cieszyna, jednego z pierwszych przybytków, który otworzył się dla gości.

Interaktywna mapa- znajdź otwarty lokal

W serwisie newsmap.pl powstała interaktywna mapa z otwartymi biznesami w całej Polsce. Na liście widnieją m.in. kluby z Wrocławia, restauracje z Koszalina, bar z Warszawy i lodowisko z Szczecina. Lista cały czas się rozszerza, dochodzą kolejne firmy.

„Jeśli otwierasz biznes w pełnym zakresie działalności lub chcesz wyjść z podziemia i ogłosić, że działasz na pełnych obrotach szerszemu spektrum klientów – ogłoś to na naszej INTERAKTYWNEGO MAPIE WOLNEGO BIZNESU!„- informują organizatorzy.

  • Organizatorzy umieszczają na mapie jedynie usługodawców, którzy działają w pełnym zakresie działalności, tak jak przed lockdownem.
  • Wszystko jest bezpłatne, wystarczy wypełnić formularz, w którym trzeba podać podstawowe dane: adres, nazwa firmy, link do postu na FB lub strony www na której informujesz o swoim ponownym otwarciu.
otwieramy
Otwieramy- mapa działających biznesów. Źródło: Newsmap

LINK DO MAPY

3 komentarze

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube zawiesił na siedem dni kanał prezydenta Trumpa

YouTube zawiesił na siedem dni kanał prezydenta Trumpa

Najpopularniejsze inwestycje 2020 roku wg. platformy XTB

Najpopularniejsze inwestycje 2020 roku wg. platformy XTB