w

Pawłowicz w hotelu: “sędziowie mają specjalnie uprawnienia” – komentuje Terlecki

Fot: Piotr Drabik/ Wikimedia commons.

Krystyna Pawłowicz w Hotelu?

Wczorajszego dnia Polskę obiegła wiadomość o Krystynie Pawłowicz. W sobotę wieczorem w jednym z pomieszczeń technicznych hotelu Malinowy Zdrój w Solcu-Zdroju wybuchł pożar, wśród gości, którzy w tym czasie przebywali ośrodku, była sędzia Trybunału Konsytucyjnego Krystyna Pawłowicz.

  • Sędzia od razu doniosła, że wszystkie wiadomości są kłamstwem.

“Powiem wielu z Państwa tyle, że za rzucone Wam i niesprawdzone, najmniej choćby wiarygodne lewackie kłamstwo sprzedacie ojca i matkę.. Wasza lojalność i przyjaźń na pstrym koniu jeździ. Widzę to po wielu nienawistnych wpisach – czytamy na Twitterze” “Nie chcę takiej przyjaźni – dodała”

Co na to Ryszard Terlecki?

Ryszard Terlecki odniósł się również do sprawy związanej z Krystyną Pawłowicz. W hotelu “Malinowy Zdrój” w Solcu-Zdroju miało dojść do pożaru i ewakuacji gości oraz personelu. Wersji straży pożarnej zaprzecza jednak dyrektor hotelu. W środku zamieszania znalazła się sędzia Trybunału Konstytucyjnego i była posłanka PiS Krystyna Pawłowicz.

Z tego co wiem, to była tam na jakimś leczniczym turnusie. One są, zdaje się, dozwolone – powiedział Terlecki dziennikarzom w Sejmie. – Z tego, co czytałem, to się tam leczy, leczy się prywatnie – dodał.

Na uwagę, że nie wszyscy mogą na taki wyjazd pojechać, polityk odparł, że “sędziowie mają specjalnie uprawnienia”. Pytany, czy to było przemyślane działanie, Terlecki powiedział: “Ja bym nie pojechał”- komentuje w wywiadzie dla dziennikarzy w sejmie.

Napisane przez Mateusz Ratkowski

Policja: nie użyliśmy gazu w klubie. Monitoring: policja użyła gazu w klubie

Policja: nie użyliśmy gazu w klubie. Monitoring: policja użyła gazu w klubie

Tesla kupuje Bitcoina za 1,5 miliarda dolarów – firma planuje również akceptować płatności w kryptowalucie

Tesla kupiła bitcoina za 1,5 miliarda dolarów – firma planuje również akceptować płatności w kryptowalucie