w

Pewna epoka się kończy. Naszaklasa.pl znika z internetu!

Naszaklasa.pl zostanie zamknięta!

Za dwa miesiące jeden z pierwszych serwisów społecznościowych w Polsce, czyli NaszaKlasa.pl, zostanie zamknięty. „Polski Facebook” powstał w 2006 roku i był bardzo popularny wśród Polaków w pierwszej dekadzie XXI wieku. Można powiedzieć, że pewna epoka internetu już na stałe zostanie zakończona. Od 27 lipca 2021 roku platforma zniknie całkowicie… śpieszmy się kochać Eurogąbki!

  • W czwartek administrator NK.pl, czyli Ringier Axel Springer Polska ogłosił, że za dwa miesiące serwis zostanie zamknięty. Serwis będzie działał do 27 lipca.

Od dzisiaj nie można już założyć nowego konta w serwisie. Użytkownicy, którzy mają wykupione dodatkowe usługi płatne NK.pl mogą z nich korzystać jeszcze dwa miesiące, ale też złożyć wniosek o zwrot środków za niewykorzystanie płatnych usług. Ponadto niektóre gry dostępne w ramach NK.pl będą mogły być kontynuowane na serwisie Game Planet.

Co z danymi użytkowników?

Część osób może zamartwić się o swoje dane osobowe, które musiał podać wraz z założeniem konta. Wszystkie informacje o użytkownikach znikną wraz z zamknięciem Naszej Klasy – proces ten może jednak potrwać parę miesięcy. Wyjątek stanowią informacje potrzebne do przetworzenia wniosków o zwrot funduszy za wykupione usługi.

  • Jeżeli ktoś posiada wykupione usługi: Goście, Goście Plus, Eurogąbki czy Super Zdjęcie, będzie mógł korzystać z nich do końca funkcjonowania serwisu, ale również poprosić o zwrot kosztów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kim Dzong Un oficjalnie umieścił tę fryzurę na

Korea Północna zakazała noszenia fryzury „na czeskiego piłkarza”, żeby nie wpajać mieszkańcom kapitalistycznego myślenia

Od piątku, 28 maja restauracje i inne lokale gastronomiczne będą mogły przyjmować gości wewnątrz obiektów

Luzowanie obostrzeń. Jakie zmiany od dziś?