w

Polsat News nieoficjalnie: otwarcie hoteli w reżimie sanitarnym od poniedziałku 15 lutego

Z nieoficjalnych informacji Polsat News wynika, że otwarte zostaną hotele.

  • Będą one funkcjonować w reżimie sanitarnym. Kwestia ta ma być jednym z tematów środowego spotkania prezydenta Andrzeja Dudy i wicepremiera Jarosława Gowina. Oficjalnie decyzja ma zostać ogłoszona w piątek.
  • W spotkaniu mają wziąć udział także: szef gabinetu prezydenta Paweł Szrot, prezydencki minister Adam Kwiatkowski, doradcy prezydenta, wiceminister rozwoju Olga Semeniuk i prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys.

Działania rządu to efekt tego, że naród się buntuje?

BCC podało, że spotkanie jest z inicjatywy prezesa organizacji i przewodniczącego Rady Przedsiębiorczości Marka Goliszewskiego, a podczas rozmów mają być omówione „działania prezydenta mające na celu likwidację barier na drodze do normalnej gospodarki”. BCC zapowiada, że prezydentowi zostaną przedstawione konkretne propozycje rozwiązań dla rozwoju firm i całej gospodarki.

Z nieoficjalnych informacji Polsat News wynika, że sytuacja ma się zmienić od poniedziałku 15 lutego. Wtedy nastąpi odmrożenie branży hotelarskiej. Decyzja ma zostać ogłoszona przez rząd w najbliższy piątek. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Toruń – branża weselna protestuje

Toruń – branża weselna protestuje

Otwarcie siłowni – sanepid nikogo nie ukarał

Otwarcie siłowni – sanepid nikogo nie ukarał