w ,

Pomóżcie, mam „hore mieszkania”. Przedsiębiorca stworzył zbiórkę na utrzymanie apartamentów w centrum Warszawy.

Przedsiębiorca stworzył zbiórkę- czy to akt rozpaczy?

 • Warszawski przedsiębiorca- Maciej Chojecki, właściciel apartamentów w sercu Warszawy, zakłada zbiórkę na ratowanie swojego biznesu.

Jestem młodym przedsiębiorcą. W lutym 2019 założyłem swoją firmę, bazującą na świadczeniu usług noclegowych. Wszystko szło całkiem dobrze, aby z dnia na dzień się rozsypać.

 • Właściciel apartamentów, dodaje, że w ciągu roku rozwinął firmę o 108%– dotarł do 17 mieszkań. „Ciągle inwestowałem, licząc na to, że sezon 2020 będzie przełomowy. Nic bardziej mylnego. Z dnia na dzień, wszystko zaczęło się walić„- pisze Maciej Chojecki.

„Wszystkie te mieszkania generują miesięcznie koszta w wysokości ok 30.000 pln, a ja za jednym (lub drugim) rozporządzeniem rady ministrów i lockdownem zostałem zmuszony do niemalże całkowitego zawieszenia działalności. Niestety rachunki, czynsze i podatki pozostały do opłacenia, pomimo że firma przestała generować dochód.”

Nikogo nie interesuje, że mieszkania są odkażane, oraz ozonowane po każdym gościu – rząd po prostu zakazał nam prowadzenia działalności gospodarczej. Drugiego lockdownu nie przeżyję. Potrzebuję waszej pomocy.

 • Równocześnie, Maciej Chojecki, zaprasza do wpłat w wysokości 200 złotych, porównuje to do kupna vouchera, który umożliwi odebranie noclegu po zakończeniu epidemii.

LINK DO ZRZUTKI

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Co przekonałoby Polaków do zaszczepienia się przeciw Covid-19? Sondaż dla RMF FM i “DGP”

  Co przekonałoby Polaków do zaszczepienia się przeciw Covid-19? Sondaż dla RMF FM i „DGP”

  Kaufland, Eurocash i Intermarche pod ostrzałem. UOKiK wysuwa podejrzenia.

  Kaufland, Eurocash i Intermarche pod ostrzałem. UOKiK wysuwa podejrzenia.