w

Poseł Dobromir Sośnierz zaatakowany pod sejmem. „Zostałem oblany jakimiś cieczami”

Po przegłosowaniu przez Sejm „Lex TVN” przed budynkiem parlamentu doszło do demonstracji. Osób nie było wiele, jednak ich zachowanie było wysoce agresywne. Na ul. wiejskiej dochodziło do starć z policją, nagrano również moment, kiedy uczestnicy strajku zaatakowali posła Konfederacji, Dobromira Sośnierza.

Poseł Dobromir Sośnierz odniósł się do zdarzenia w nagraniu, które opublikował w mediach społecznościowych. Ocenił, że protestujący nie byli poinformowani o tym, co wydarzyło się w sejmie:

Poseł Konfederacji po zdarzeniu nagrał krótki film, na którym komentował całe zajście:

– Zostałem no, napadnięty, w ogóle, przez towarzystwo, policja musiała interweniować, zostałem oblany, jakimiś cieczami ciepłymi, nie wiem, herbatą, co tam mieli pod ręką. Tu muszę przyznać, że pani posłanka Zielińska, która tam się kręciła, z Platformy, się w porządku zachowała, bo próbowała opanować sytuację, jakoś tam zapobiec temu – komentował Sośnierz na Facebooku.

– Jakbym w jakąś klatkę z pawianami wpadł, w ogóle się zachowywali, jak durnie. Gościu, który tam chciał żebym wyskoczył z nim na solo, pytam go, czy on wie, jak ja głosowałem, czy wie, co się wydarzyło, a on mówi, że nie – dodał.

Cały proceder i agresywne zachowanie potępił m.in. Premier:


Zobacz także: Kolejne instytucje ostrzegają przed ryzykownymi kredytami, które mogą zdrożeć. UOKiK ruszy z kampanią informacyjną

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kuba Wojewódzki komentuje zachowanie Kukiza. "Jest mi wstyd"

Kuba Wojewódzki komentuje zachowanie Kukiza. „Jest mi wstyd”

GUS podaje oficjalny odczyt inflacji za lipiec. Ceny rosną naprawdę szybko

GUS podaje oficjalny odczyt inflacji za lipiec. Ceny rosną naprawdę szybko