w

Prezydent Ciechanowa wesprze przedsiębiorców w starciach z sanepidem

Prezydent Ciechanowa Krzysztof Kosiński zachęca przedsiębiorców do otwierania lokali gastronomicznych pomimo lockdownu zapowiedział na antenie lokalnego radia Rekord.

  • Jak patrzy się na te nakazy i zakazy związane z pandemią, to one są nielogiczne. Nie zarażamy się w kościołach, nie zarażamy się w supermarketach, raz się zarażamy w galeriach handlowych, raz się nie zarażamy w galeriach handlowych, a już na pewno się zarażamy w restauracjach, bo one są cały czas zamknięte.
  • Uważam, że przedsiębiorcy z branży gastronomicznej mogliby funkcjonować w reżimie sanitarnym. Jeśli będą takie decyzje po stronie ciechanowskich restauratorów, to na pewno w takiej walce z sanepidem, ze służbami państwa będziemy pomagać.

Prezydent zachęcił restauratorów, by otwierali swoje lokale pomimo rządowego zakazu.

Za otwarcie lokalu pomimo zakazu przedsiębiorcy grozi nie tylko mandat, ale i do 30 tys. złotych kary, nakładanej przez sanepid.

Co i tak upada w sądzie.

3 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Dlatego też prezydent miał w ostatnich wyborach ponad 85% poparcia. To jedna z lepszych „rzeczy”/osób jaka się przytrafiła temu miastu. Pozdrawiam i zapraszam do zwiedzenia naszego zamku 😉

    • Zgadzam się całkowicie. Nie jestem z Ciechanowa, ale bywam czasami i śledzę co się dzieje. Patrząc na działania prezydenta można rzeczywiście odczuć, że jest on dla ludzi, a nie odwrotnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Interwencja w lokalu. Policja zabrała kasę fiskalną

Interwencja w lokalu. Policja zabrała kasę fiskalną

Koronawirus. Czechy wprowadzają stan wyjątkowy

Koronawirus. Czechy wprowadzają stan wyjątkowy