w

Rafał Trzaskowski wezwany na komendę. Ciekawe czy wzywają sztab Prezydenta Dudy- komentuje

Rafał Trzaskowski wezwany na komendę. Ciekawe czy wzywają sztab Prezydenta Dudy- komentuje

Rafał Trzaskowski wezwany na komendę.

Prezydent Warszawy dnia 9 grudnia powiedział, że stawi się na komisariacie w związku z wezwaniem, które dotyczy naruszenia przepisów porządkowych. Na wezwaniu napisano, że Trzaskowski ma się stawić na komendzie policji w “charakterze osoby, co do której istnieje uzasadniona podstawa do sporządzenia przeciwko niej wniosku o ukaranie w sprawie o wykroczenie z art. 54 KW”.

Kto wykracza przeciwko wydanym z upoważnienia ustawy przepisom porządkowym o zachowaniu się w miejscach publicznych, podlega karze grzywny do 500 złotych albo karze nagany.

Art. 54 k.w

Prezydent Warszawy w Radiu ZET:

  • Bardzo wielu moich współpracowników dostaje wezwania, w całej Polsce. Jeszcze z czasów kampanii. Policja zastanawia się, czy rzekomo nie były łamane przepisy antycovidowe…” Ciekaw jestem, czy pan prezydent Duda albo jego współpracownicy też będą wzywani

O co chodzi?

“Nie wiem, czy chodzi o powiadomienia, którymi ścigają nas jeszcze z czasów kampanii, czy o kwestię Strajku Kobiet. Dowiem się, jak trafię na komendę”- dodaje Trzaskowski.

1
Źródło: Rafał Trzaskowski, Facebook.

Co interesujące, pismo zostało wysłane na adres ratusza. Pozostaje zapytać- wzywamy prezydenta miasta Warszawa, czy Rafała Trzaskowskiego?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

gornictwo nierentowne

Polskie górnictwo przyniosło straty o ponad 3 miliardy złotych!

Było “veto albo śmierć”… jest porozumienie ws. budżetu UE. Co zrobi poseł Kowalski?

Było “veto albo śmierć”… jest porozumienie ws. budżetu UE. Co zrobi poseł Kowalski?