w

Rząd ogłosi nowe obostrzenia na Wielkanoc. Zakaz wychodzenia z domu?

Rząd ogłosi nowe obostrzenia, zakaz wychodzenia z domu?

NOWE OBOSTRZENIA?

“Najpóźniej w czwartek przedstawimy nowe obostrzenia na kolejne dwa tygodnie” – oświadczył w Wadowicach premier Mateusz Morawiecki.

  • Premier dodał, że obostrzenia będą obowiązywały w czasie Wielkanocy. Musimy być gotowi do najtrudniejszych scenariuszy – przekazał.

Dane epidemiczne są dalej niepokojące. Niemcy, Czesi i inne kraje wokół nas wprowadzają nowe obostrzenia. My także, najpóźniej w czwartek przedstawimy nowe obostrzenia. Wszystko po to, aby “przydusić” wirusa raz jeszcze i doczekać do tego momentu, kiedy będziemy mogli powiedzieć, że odporność zbiorowa wygrała z wirusem – powiedział szef rządu podczas wizyty w Wadowicach.

  • Premier dodał, że rząd będzie prezentował obostrzenia na okres dwóch tygodni, czyli na okres poprzedzający święta wielkanocne i tydzień po świętach.
  • Morawiecki przyznał, że rząd stara się przeciwdziałać kolejnym poważnym skutkom pandemii. Oby za tydzień lub dwa ta krzywa zachorowań najpierw się wypłaszczyła, a później żebyśmy zauważyli trend opadający – dodał.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wielka Brytania - zapłacisz 5000 funtów kary. Nie wyjedziesz na wakacje - koronawirus

Wielka Brytania: Zapłacisz 5000 funtów kary, jeżeli wyjedziesz za granicę

Elon Musk nie planuje sprzedaży kryptowalut. Teslę można już kupić za bitcoiny

Teslę można już kupić za bitcoiny. Elon Musk nie planuje sprzedaży kryptowalut