fot. Polsat News/ screen
w

Senat zajmie się wakacyjnym 500+ “na poważnie”

fot. Polsat News/ screen

Senat będzie rozpatrywał projekt ustawy o bonie turystycznym na początku lipca. Marszałek Grodzki zapowiada kompleksowe zajęcie się programem. 

W piątek 19 czerwca Sejm głosował nad projektem ustawy o bonie turystycznym. Podczas odczytu protokołu marszałek Witek wybuchła niekontrolowanym śmiechem. Senator Grodzki ostro skrytykował zachowanie posłanki PiS. 

Kiedy jest czas na radość, wesołość i poczucie humoru, to jest, ale kiedy są poważne obrady parlamentu, gdzie pochylamy się nad poważnymi ustawami, to naprawdę trzeba podchodzić do tego poważnie – mówił Grodzki o zachowaniu marszałek Witek podczas procedowania ustawy w Sejmie. 

Tym samym Tomasz Grodzki przyznał, że najprawdopodobniej Senat zajmie się projektem bonu na najbliższym posiedzeniu izby wyższej, a więc 1 i 2 lipca. Zapowiada również zgłoszenie poprawek. Nie są jednak jeszcze znane ewentualne propozycje większości opozycyjnej w Senacie. 

Nie wiem teraz, jaka będzie decyzja, bo czeka nas posiedzenie komisji, czekają nas rozmowy, a już wcześniej odbyło się duże wysłuchanie branży turystycznej w Senacie (…) i dopiero wtedy senatorowie będą zgłaszać ewentualne poprawki i będziemy myśleć nad finalnym kształtem tej ustawy tak, jak to się powinno odbywać – komentował Grodzki.

Sprawdź również: Elżbieta Witek oszukana przez Grodzkiego?

Źródło: Radio Zet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

123rf.com/Dharmasena

Były prezes Morgan Asia: Dolar będzie spadał bardzo, bardzo gwałtownie

Sąd oddalił wniosek sztabu Dudy.

Sąd oddalił pozew sztabu Dudy. Trzaskowski nie musi prostować