w

Sprzedaż testów na przeciwciała COVID-19 w Biedronce – HALINA, JAKI BYŁ KOD?!

Rusza sprzedaż testów na przeciwciała COVID-19 w Biedronce.

Biedronka poinformowała, że od poniedziałku 15 marca będzie sprzedawać certyfikowany test wykrywający przeciwciała SARS-CoV-2. Test, który wyprodukowało szwajcarskie labolatorium ma dokładność ponad 98 procent – cały proces można będzie wykonać w warunkach domowych, a wynik otrzymamy już po około 10 minutach. Jedna sztuka testu ma kosztować 49,99 zł.

  • Jest to pierwszy zabieg tego typu w Polsce. W Niemczech w sobotę 6 marca podobną ofertę wprowadziła sieć dyskontów Aldi.
  • Test może wykonać każdy – tu nie ma żadnych ograniczeń, nie potrzeba recept, zaświadczeń, niczego. Klient będzie mógł kupić maksymalnie 3 sztuki testu Primacovid.

Warto dodać, że test ten pokazuje, czy nasz organizm wytworzył już przeciwciała, co może znaczyć, że przeszliśmy chorobę w przeszłości. Test Primacovid nie pokaże jednak, czy obecnie jesteśmy chorzy – na to trzeba zwrócić uwagę.

  • Co ważne, producent, szwajcarska PRIMA Lab jest firmą certyfikowaną zgodnie z normami ISO 9001:2015 i ISO 13485:2016, a sam test to certyfikowany wyrób medyczny (certyfikat CE).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rośnie prawdopodobieństwo hossy na polskiej giełdzie

Rośnie prawdopodobieństwo hossy na polskiej giełdzie

https://vetomedia.pl/data/images/astrazeneka.png

Astra Zeneca – Kolejne państwa wstrzymują szczepienia