w

T-Bull podpisuje umowę z EKIPĄ Friza. Będą conajmniej dwie gry

Umowa ramowa z EKIPĄ Friza.

Wrocławski deweloper poinformował o podpisaniu umowy z popularną na polskim YouTube Ekipą Friza. Umowa dotyczy zrealizowania wspólnie minimalnie dwóch projektów. Strony nie ujawniają jeszcze szczegółów dotyczących najbliższych działań.

  • Umowa ramowa zakłada współpracę podmiotów przy minimalnie dwóch projektach.

Ich wydawcą, przy wsparciu doradczym emitenta, będzie Ekipa Friza, z zastrzeżeniem, że podczas ich publikacji oraz we wszystkich informacjach marketingowych i promocyjnych podpisane będą oba podmioty, tj. Ekipa Friza i T-Bull – czytamy w komunikacie.

  • Umowa przewiduje możliwość kontynuacji prac nad grami, w tym nad płatnymi dodatkami, kolejnymi częściami lub wersjami na inne platformy (porty), które będą stanowiły przedmiot odrębnych ustaleń i będą wymagały odrębnych umów.
  • Do realizacji każdego projektu zawarta zostanie odrębna umowa wykonawcza określająca szczegóły danej gry, w tym budżet, harmonogram oraz platformy dystrybucyjne, na jakie będzie ona dedykowana.

Jesteśmy przekonani, że współpraca z EKIPĄ pozwoli stworzyć nowy, wyższy poziom cyfrowej rozrywki. Połączenie doświadczenia, pasji do tworzenia gier i pomysłów Ekipy to zestawienie, które zaowocuje projektami, na nowo definiującymi casual gaming. – mówi Damian Fijałkowski, Współzałożyciel i Prezes Zarządu T-Bull S.A.

Friz obecnie ma ponad 4.000.000 subskrypcji w serwisie YouTube. Zasięgi, jakie generuje EKIPA są kosmiczne. W samym 2020 roku wszystkie filmy na kanałach członków wygenerowały niemal 1,5 mld wyświetleń. Dodatkowo, łączna liczba obserwatorów na wszystkich profilach członków EKIPY w serwisie Instagram to ponad 14 mln.

Czy nadchodzi nowa jakość?

Relacja EKIPY z widzami niewątpliwie pomoże w osiągnięciu sukcesu. Część użytkowników kupi grę z czystej ciekawości – przecież jest od Friza, musi być dobra. Z takimi zasięgami możliwe jest wszystko.

Czyżby zaczynały się czasy, kiedy Youtuberzy będą najbardziej wpływowymi ludźmi?

2 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. ,,Dodatkowo, łączna liczba obserwatorów na wszystkich profilach członków EKIPY w serwisie Instagram to ponad 14 mln.”
    Zawsze mnie dziwiło to sumowanie obserwatorów czy subskrypcji. To NIE są unikalni użytkownicy. Mozna mieć 1 konto a obserwować wszystkich. To zaburza takie statystki.

  2. Miało być wejście ekipy na giełdę poprzez odwrotne przejęcie i tworzenie gier pod własną marką a tymczasem jest umowa z innym podmiotem na produkcję gier. Czyli żadnego przejęcia juz nie będzie rozumiem, tak?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polska spada w rankingu dotyczącym korupcji. Wyprzedza nas Botswana

Polska spada w rankingu dotyczącym korupcji. Wyprzedza nas Botswana

Przecież jest tak dobrze: NAJGORSZA RECESJA 30 LAT – dane GUS

Przecież jest tak dobrze: NAJGORSZA RECESJA 30 LAT – dane GUS