w

Teraz możesz napić się piwa wolnościowego. Browar kraftowy Mentzena

Sławomir Mentzen, gościł wielokrotnie na kanale VETO jako specjalista od podatków. Wiceprezes partii KORWiN po sukcesie kampanii Piwo z Mentzenem, gdzie gromadził tłumy, aby luźno pogadać o podatkach idzie za ciosem. Będzie produkował własny browar kraftowy.

Sławomir Mentzen na swoim profilu FB: Mam dzisiaj 34 urodziny. Lata lecą coraz szybciej, dlatego staram się nie marnować czasu. Z okazji urodzin sprawiłem sobie bardzo nietypowy, ale niezwykle satysfakcjonujący prezent.

  • Będę świętował swoje urodziny, pijąc piwo własnej produkcji, prosto z Browar Mentzen. Rozpocząłem produkcję swojego kraftowego piwa. Wchodzę w ten sposób na zupełnie nowy dla mnie rynek, na którym zamierzam się trochę rozepchnąć łokciami.
  • Do tej pory jedynie piłem piwo oraz organizowałem Piwo z Mentzenem. Obie te czynności wychodziły mi w miarę dobrze (zwłaszcza picie), dlatego liczę na to, że z produkcją piwa również pójdzie gładko

Piwo o smaku wolnościowym

Do wyboru są trzy piwa: Pszenica Mentzena, Wielozbożowe i Wolnościowe. Każde w pojemności 500 ml kosztuje 9 zł. Stacjonarnie sprzedaje je jeden sklep w Toruniu, poza tym piwo można zamawiać online, dostawa rozpocznie się we wtorek.

  • Mentzen o smaku wolnościowym: Każdy kocha wolność, ale czy próbowaliście jej w płynnej postaci? Jeśli nie to spróbujcie naszego “Piwa Wolnościowego”.
  • Styl powstały w celu uniknięcia płacenia podatków, kiedy to w Belgii postanowiono opodatkować słody. Wykorzystali to piwowarzy, produkując piwo z wykorzystaniem niesłodowanej pszenicy. Jest to kolejny dowód na to, że człowiek zawsze próbuje zrzucić z siebie jarzmo podatków. To wszystko pozwalało oszczędzić sporo pieniędzy, co zaowocowało nowym lekkim i orzeźwiającym złocistym trunkiem.
  • Nic, tylko cieszyć się jego fantastycznym rześkim smakiem prosto z butelki i niepohamowanym uczuciem wolności

Oficjalna strona browaru: https://browarmentzen.pl/

Napisane przez Michał Sadurski

Ja tu tylko sprzatam ;)

Statek tonie: szef GIS Jarosław Pinkas odchodzi ze stanowiska

image 28

Mamy problem, Sasin powiedział, że Polska nie chce wyjść z UE