w

To koniec OSZCZĘDZANIA i EKONOMII jaką znamy!

Myślisz, że w 2020 dużo się działo i nic Cię już nie zaskoczy? Oto rok 2021! W najnowszym materiale z cyklu NEWS! mówimy o:

  • akcja #otwieraMy – Wielu przedsiębiorców, restauratorów, hotelarzy, właścicieli ośrodków sportowych, oraz ich pracownicy, postanowili zorganizować ogólnopolską akcję przestrzegania prawa i sprzeciwić się rządowym buntownikom, występującym przeciw obowiązującemu w Polsce porządkowi prawnemu i zdrowemu rozsądkowi. Zachowując środki ostrożności, otwierają swoje podwoje, wychodząc naprzeciw stęsknionej klienteli.
  • nadchodzi czas ujemnych stóp procentowych – nie tylko realnych, ale również nominalnych. Nie przejściowo, a być może permanentnie. Do dalszego luzowania i tak już do granic rozluźnionej polityki monetarnej, wzywają EBC, OECD, MFW – wzywają do tego nawet po kryzysie. A prezes NBP, należącego oczywiście do towarzystwa międzynarodowej finansjery, Adam Glapiński, skwapliwie wpisuje się w te retorykę, zapowiadając już niedługo możliwość obniżenia stóp procentowych poniżej zera.
  • Donald Trump po raz drugi postawiony w stan oskarżenia, celem usunięcia z urzędu. Czemu na 2 tygodnie przed opuszczeniem Białego Domu? Demokraci mają swoje powody – może to m.in. uniemożliwić ponowny start prezydenta w wyborach w 2024r.
  • Wielka Brytania po raz kolejny zamyka granice. Premier Boris Johnson tłumaczy się chęcią ochrony kraju przed kolejnymi mutacjami nowego koronawirusa.
  • Himalaiści z Nepalu zdobyli jako pierwsi ostatni niezdobyty zimą ośmiotysięcznik K2!
Bury: 500+ zastąpić kwotą wolną od podatku. Hołownia: to jego prywatna opinia

Bury: 500+ zastąpić kwotą wolną od podatku. Hołownia: to jego prywatna opinia

Firmy chcą pracować. Morawiecki grozi dotkliwymi karami. Nawet 30 tys. zł! #otwieraMY

Firmy chcą pracować. Morawiecki grozi dotkliwymi karami. Nawet 30 tys. zł! #otwieraMY