w

To koniec OSZCZĘDZANIA i EKONOMII jaką znamy!

Myślisz, że w 2020 dużo się działo i nic Cię już nie zaskoczy? Oto rok 2021! W najnowszym materiale z cyklu NEWS! mówimy o:

  • akcja #otwieraMy – Wielu przedsiębiorców, restauratorów, hotelarzy, właścicieli ośrodków sportowych, oraz ich pracownicy, postanowili zorganizować ogólnopolską akcję przestrzegania prawa i sprzeciwić się rządowym buntownikom, występującym przeciw obowiązującemu w Polsce porządkowi prawnemu i zdrowemu rozsądkowi. Zachowując środki ostrożności, otwierają swoje podwoje, wychodząc naprzeciw stęsknionej klienteli.
  • nadchodzi czas ujemnych stóp procentowych – nie tylko realnych, ale również nominalnych. Nie przejściowo, a być może permanentnie. Do dalszego luzowania i tak już do granic rozluźnionej polityki monetarnej, wzywają EBC, OECD, MFW – wzywają do tego nawet po kryzysie. A prezes NBP, należącego oczywiście do towarzystwa międzynarodowej finansjery, Adam Glapiński, skwapliwie wpisuje się w te retorykę, zapowiadając już niedługo możliwość obniżenia stóp procentowych poniżej zera.
  • Donald Trump po raz drugi postawiony w stan oskarżenia, celem usunięcia z urzędu. Czemu na 2 tygodnie przed opuszczeniem Białego Domu? Demokraci mają swoje powody – może to m.in. uniemożliwić ponowny start prezydenta w wyborach w 2024r.
  • Wielka Brytania po raz kolejny zamyka granice. Premier Boris Johnson tłumaczy się chęcią ochrony kraju przed kolejnymi mutacjami nowego koronawirusa.
  • Himalaiści z Nepalu zdobyli jako pierwsi ostatni niezdobyty zimą ośmiotysięcznik K2!

Co myślisz?

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bury: 500+ zastąpić kwotą wolną od podatku. Hołownia: to jego prywatna opinia

Bury: 500+ zastąpić kwotą wolną od podatku. Hołownia: to jego prywatna opinia

Firmy chcą pracować. Morawiecki grozi dotkliwymi karami. nawet 30 tys. zł! #otwieraMY

Firmy chcą pracować. Morawiecki grozi dotkliwymi karami. Nawet 30 tys. zł! #otwieraMY