w

[SZKIC] 5 altcoinów do kupienia w 2022 roku

Altcoiny na 2022 rok

Znalezienie najlepszych altcoinów może być trudne, ponieważ jest ich tak wiele do wyboru, choć niewątpliwie warto, ponieważ niektóre z nich często mogą zapewnić nawet trzycyfrowe zwroty!

Lucky Block [LBLOCK]

Najlepsza kryptowaluta 2022 roku

Lucky Block jest numerem jeden, jeśli chodzi o nowe altcoiny, ponieważ platforma stara się zrewolucjonizować biznes loteryjny. Lucky Block, hostowany na Binance Smart Chain, wykorzystuje technologię blockchain do reorganizacji tradycyjnych loterii poprzez poprawę przejrzystości, skrócenie czasu losowania i zwiększenie szans każdej osoby na wygraną.

Tokeny LBLOCK stanowią podstawę ekosystemu, a część wszystkich opłat jest dystrybuowana z powrotem do posiadaczy jako nagroda. Ponadto, ponieważ LBLOCK ma wbudowany „burn rate”, podaż zmniejsza się w czasie, co naturalnie wpływa na wzrost ceny.

Ethereum [ETH]

Ekscytująca kryptowaluta w długim terminie

Ethereum to główny pretendend do zostania nową najpopularniejszą kryptowalutą na rynku. Wielu uważa, że ETH ma zdecydowanie większy potencjał niż Bitcoin. Platforma oferuje deweloperom zdecentralizowanych aplikacji medium do budowania swoich projektów i wdrażania inteligentnych kontraktów, potencjalnie rewolucjonizując wiele branż.

Zbliżająca się aktualizacja do Ethereum 2.0 może wywołać ogromne wzrosty, ponieważ dzięki niej platforma przejdzie na mechanizm Proof-of-Stake – znacznie zwiększając prędkość i obniżając opłaty.

Aave [AAVE]

Rewolucja w świecie DeFi

Aave jest uważana przez wielu analityków za najlepszą nową kryptowalutę w przestrzeni DeFi, ze względu na nowatorski protokół, dający niezliczoną ilość nowych możliwości. Na przykład, dzięki wykorzystaniu „puli płynności”, które są obsługiwane za pomocą inteligentnych kontraktów, Aave automatycznie ustala stopy procentowe i współczynniki zabezpieczenia.

Shiba Inu [SHIB]

Najbardziej obiecujący „meme coin”

Shiba Inu pojawiła się na scenie w październiku 2021 roku, kiedy to token eksplodował o ponad 1000 proc. w mniej niż miesiąc, dzięki buzzowi z portali społecznościowych, takich jak Reddit. Ten „meme coin” co do zasady jest bardzo podobny do Dogecoina, jednakże, z namacalnymi przypadkami użycia w praktyce. Na przykład niedawno uruchomiono ShibaSwap, więc istnieje możliwość, że cena SHIB będzie nadal rosła w górę przez cały 2022 rok.

Stellar [XLM]

Niezwykle użyteczna kryptowaluta

Jeśli szukasz kryptowaluty, którą warto kupić ze względ na jej użyteczność, to Stellar jest wart rozważenia. Stellar jest rozproszoną siecią płatności obsługiwaną przez Stellar Lumens (XLM), rodzimą kryptowalutę sieci. Sieć umożliwia szybkie płatności, które mogą być wysyłane w dowolne miejsce na świecie przy niskich opłatach – niezależnie od waluty. Ostatecznie znacznie poprawia to tradycyjny system bankowy, dzięki czemu Stellar jest jednym z najlepszych altcoinów w tym roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

krypto

Kryptowaluty: Pomówmy o ryzyku związanym z decentralizacją

rosja

Rosja planuje traktować bitcoina jako walutę