fot. Facebook/ Lewica
w ,

Adrian Zandberg: Nie będziemy iść na układy z faszystami

Adrian Zandberg podczas dzisiejszej konferencji prasowej miał się rozprawić z mitem radykalnej lewicy. Uderzył też w kandydata Konfederacji Krzysztofa Bosaka.

Trzeba mieć odwagę, a nie udawać, że się nie ma poglądów. Ale to dotyczy bardzo wielu spraw. To dotyczy praw człowieka. Niektórzy mówią o nas, wy na lewicy jesteście radykałami. My odpowiadamy, tak, jesteśmy radykalnie po stronie praw człowieka i nie będziemy się w sprawie praw człowieka cofać – wyjaśniał Adrian Zandberg cytowany przez Do Rzeczy. 

[NA ŻYWO] Robert, Włodek i Adrian znowu RAZEM w Krakowie!

[NA ŻYWO] Robert, Włodek i Adrian znowu RAZEM w Krakowie!A w nim plan stworzenia- miliona dwustu tysięcy stabilnych miejsc pracy.- Milion mieszkań na tani wynajem.- Zielona transformacja i 2 mln paneli fotowoltaicznych.- Nowoczesnych szpitali w każdym powiecie.- Rozbudowy transportu publicznego.- Czystych rzek i jezior.

Opublikowany przez Lewica Piątek, 26 czerwca 2020

Na konferencji prasowej w Krakowie nawiązał również do kandydatury Krzysztofa Bosaka związanego z Ruchem Narodowym i Konfederacją. 


Nie będziemy iść na układy z faszystami, nie będziemy się wdzięczyć do pana Bosaka, nie będziemy się wdzięczyć do Konfederacji, bo demokracja i prawa człowieka to są wartości, których się nie sprzedaje. Po ich stronie się po prostu stoi – mówił Zandberg podczas konferencji w Krakowie.

Co więcej, głos zabrał również Włodzimierz Czarzasty. Krytykował oponentów Roberta Biedronia, którzy łączą go z rzekomym poparciem dla Andrzeja Dudy. 

Wszystkim świniom, które łączą Biedronia z Dudą w jakikolwiek sposób w przeciągu ostatniego tygodnia, w tym momencie potępiam i nazywam was tak, jak powinienem was nazwać. Rożne rzeczy mogą się Lewicy zdarzyć. Raz byliśmy głupi, raz byliśmy mądrzy. Ale nigdy nie byliśmy przy Kaczyńskim i nigdy nie byliśmy przy Dudzie – mówił Czarzasty.

Sprawdź również: Szymon Hołownia nie poprze Trzaskowskiego w drugiej turze

Źródło: Do Rzeczy

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wypadek w Warszawie pretekstem do spekulacji.

Wypadek w Warszawie: Ozdoba chce wyjaśnień Trzaskowskiego

Duda chce "gonić" Zachód.

Duda i plany na drugą kadencję: 2 tys. euro dla każdego