w

AgroUnia zapowiada falę protestów w sierpniu. „Inwazja na Warszawę”

Michał Kołodziejczak zapowiedział liczne protesty rolników na terenie całej Polski. Lider AgroUnii w rozmowie z portalem ŚwiatRolnika.info oświadczył, że zapowiadane protesty będą trwać minimum 24/h, a w wielu miejscach czas ten wydłuży się aż do 48/h. Zablokowane mają być kluczowe arterie na drogowej mapie Polski. 

Sytuacja na Polskiej wsi jest tragiczna – skomentował na konferencji w Warszawie Michał Kołodziejczak.

24 i 25 sierpnia odbędą się liczne zgromadzenia na drogach publicznych, będziemy blokować drogi w kilku wyznaczonych miejscach, dlatego, że premier udaje, że nie widzi problemu – komentuje Lider AgroUnii.

Jak dodał Kołodziejczak – z produkcją są ogromne problemy. Supermarkety nie chcą kupować polskiego mięsa, ze względu ASF. Liczne komplikacje są również z warzywami – „jesteśmy ciągle pod kreską”.

Zapowiedział, że protesty będą wcześniej zgłoszone, a miejsca, w których się odbędą, zostaną przekazane opinii publicznej w przyszłą środę.

„Teraz będzie działo się to, a na jesień zapowiadamy inwazję na Warszawę, bardzo możliwe, że z innymi grupami zawodowymi i społecznymi, które czują się rozżalone i niedocenione i ponoszą koszty władzy Prawa i Sprawiedliwości. Nie będziemy się bali i będziemy jeszcze bardziej radykalni niż do tej pory”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Messi dołącza do świata kryptowalut! 30 milionów dolarów w tokenach – na przywitanie

Messi dołącza do świata kryptowalut! 30 milionów dolarów w tokenach na przywitanie!

Agencja lekowa, zezwala na 3 i 4 dawkę szczepienia – ludziom po operacjach, chorym na raka i HIV

Agencja lekowa zezwala na 3 i 4 dawkę szczepienia. M.in. ludziom po operacjach, chorym na raka i HIV