w ,

Amazon bierze się za rynek w Polsce. Nowy produkt mocno uderza w konkurencję

Mogłoby się wydawać, że pozycja Allegro w naszym kraju jest całkowicie ugruntowana i niezmienna, jednak oferta przygotowana przez Amazon może to szybko zmienić.

Amerykańska spółka rozpoczęła swoją działalność w Polsce w marcu tego roku, ale sam debiut nie był zbyt spektakularny, a platforma nie cieszy się szczególnym zainteresowaniem. Teraz jednak przyszedł czas na ofensywę – w ramach promocji klienci mogą skorzystać z Amazon Prime przez 30 dni za darmo, a później za 49 zł na rok, lub 10,99 zł za miesiąc.

W skład Amazon Prime wchodzą przede wszystkim:

  • Prime PL – darmowa dostawa zakupów z platformy sprzedażowej Amazona do domu, Paczkomatu lub punktu odbioru bez minimalnej kwoty zamówienia
  • Prime Video – serwis VOD z dostępem do wielu fimów i seriali, w tym produkcji własnych Amazona (regularna cena samego Prime Video wynosi 25,99zł miesięcznie)
  • Prime Gaming – dostęp do darmowych gier komputerowych i dodatkowej zawartości do pobrania w grach oraz darmowej comiesięcznej subskrypcji na Twitch
  • dostęp do specjalnych okazji w ramach Prime Day

Z taką ofertą amerykański gigant uderza nie tylko w Allegro, którego usługa Smart w cenie 49zł oferuje tylko darmową dostawę i to powyżej kwoty minimalnej zamówienia w wysokości 40zł, ale również w serwisy VOD. Dla porównania standardowy pakiet na Netflixie kosztuje 43zł miesięcznie.


Zobacz również: Nowa ulga dla przedsiębiorców w Polsce – skorzystają na sporcie, kulturze i nauce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ulga dla przedsiębiorców

Nowa ulga dla przedsiębiorców w Polsce – skorzystają na sporcie, kulturze i nauce

wig

Polska giełda: historyczny szczyt WIG. WIG20 z trzyletnim rekordem