w

Binance Charity uruchamia projekt sadzenia drzew NFT

Projekt sadzenia drzew NFT:

Binance Charity, pierwsza w historii, przejrzysta platforma darowizn z obsługą blockchain, prowadzi swój najbardziej ambitny dotychczas projekt sadzenia drzew NFT, polegający na posadzeniu 10 milionów drzew na całym świecie – poinformowano w informacji prasowej.

  • Inicjatywa ma na celu posadzenie 10 milionów drzew na całym świecie. Jednym z kluczowych momentów jest również pozyskanie 100 członków do czasu Międzynarodowego Dnia Lasów 2022. Inicjatywa ma już 17 uczestników z branży krypto, którzy potwierdzili swoją pomoc w wysiłkach na rzecz ponownego zalesiania.
  • Wielomilionowa kampania pozyskiwania funduszy jest otwarta zarówno dla firm, jak i osób prywatnych.

Na każdą przekazaną darowiznę, zostanie wydany certyfikat NFT, zaszyfrowany z danymi posadzonych drzew. To przekształca NFT w narzędzie do monitorowania, w jaki sposób wydawane są pieniądze darczyńców i rejestruje szczegóły, takie jak gatunek drzewa, miejsce i czas posadzenia. Podobnie jak w przypadku wszystkich projektów Binance Charity, 100 procent darowizny trafi bezpośrednio do partnerów realizujących projekt.

„Branża kryptowalut jest młoda i stale się rozwija, dlatego zdajemy sobie sprawę z roli, jaką nasza branża musi odegrać w ochronie planety. Tree Millions to tylko jeden krok w kierunku złagodzenia naszego wpływu na świat przyrody; będziemy nadal wprowadzać innowacje i współpracować, aby jeszcze bardziej to ograniczyć. Technologia Blockchain to potężne narzędzie do budowania sprawiedliwszej, bardziej przejrzystej i bardziej równej przyszłości. Jesteśmy zdeterminowani, aby nadal uwalniać ten potencjał” – skomentował CZ, założyciel i CEO Binance.

Binance Charity łączy siły z Binance NFT, wiodącym na świecie marketplace’em NFT dla projektu Tree Millions, aby zasadzić NFT w Metaverse i stworzyć największy na świecie wirtualny, posadzony las.


Zobacz także: Bezpieczne inwestowanie w złoto. 5 najsłynniejszych złotych monet 1 uncjowych, które należy znać


Zarejestruj się na Binance: KLIKNIJ TUTAJ!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kraska: postulaty medyków są słuszne, ale nie do udźwignięcia przez nasz budżet

Kraska: postulaty medyków są słuszne, ale nie do udźwignięcia przez nasz budżet

Badanie: Polacy kupują coraz mniej jedzenia, bo rośnie inflacja

Badanie: Polacy kupują coraz mniej jedzenia, bo rośnie inflacja