Twitter, Byron Bernstein
w ,

Byron „Reckful” Bernstein, gracz i streamer World of Warcraft popełnił samobójstwo

Fot: Twitter, Byron Bernstein

Były zawodowy gracz World of Warcraft i popularny Twitch streamer Byron „Reckful” Bernstein zmarł w swoim mieszkaniu w Austin w Teksasie. Miał 31 lat.

Jak podaje espn.com, setki graczy uhonorowało Bernsteina. Jesteśmy zdruzgotani, napisał w oświadczeniu przedstawiciel platformy Twitch. Nasze serca są teraz z jego rodziną, przyjaciółmi i społecznością. Był pionierem i pomógł pchnąć całą branżę do przodu. Społeczność, którą budował i dążył nieustannie do doskonałości.

Samobójstwo młodego człowieka zawsze wywołuje szok. Jego znajomi apelowali, aby zdać sobie sprawę, że ludzie z chorobami jak depresja wciąż nie otrzymują dostatecznego wsparcia i pomocy. Jeśli potrzebujesz pomocy, albo znasz kogoś kto walczy to pamiętajcie, że istnieje wiele organizacji i osób, które chcą pomóc.

Była dziewczyna Bernsteina, zawodowa zawodniczka Teamfight Tactics znana jako Rebecca „Becca” Cho poinformowała o wszystkim na swoim Twitterze. Nie mogłam być tam dla niego. Był niesamowity. Nauczył mnie jak się bawić, doświadczaj więcej i walczyć o siebie, aby się rozwijać. Dopóki go nie poznałam to nie wiedziałam nic o depresji, o problemach ze zdrowiem psychicznym. Miałam niejasne wyobrażenia i myślałam, że można tak banalnie łatwo pomóc ludziom. Kochaliśmy się, ale trudności były ogromne.

Bernstein był najbardziej znany jako gracz World of Warcraft, gdzie był czołowym zawodnikiem. Jego umiejętności online przełożyły się również na sukces w zawodach offline i zajmował podium w Major League Gaming World of Warcraft w 2009 roku, MLG Washington, D.C., w październiku 2010 roku.

W chwili śmierci jego kanał śledziło milion subskrypentów. Został sklasyfikowany na 783. miejscu wśród najlepszych twórców na stronie, według TwitchTracker.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

us unemployment GettyImages 1220244720

Czerwcowa stopa bezrobocia w USA – oczekiwania

4 4837648914 1920x1200 1

Bank Japonii rozpocznie eksperymenty z cyfrowym jenem