w ,

Bitcoin za 789 miliardów dolarów stał się faktem… ale tylko na chwilę

Tak – bitcoin był po 789 miliardów dolarów… ale to tylko błąd. Sugerowało to kapitalizację BTC na poziomie 14,7 bilionadolarów. Część posiadaczy tej kryptowaluty była przez chwilę w małym szoku, jednak sprawa szybko się wyjaśniła. Pozostały jedynie powody do śmiechu.

Błąd na portalu coinmarketcap

Cała sytuacja odbyła się za sprawą błędu, w wyniku którego popularny serwis coinmarketcap wyświetlał fałszywą cenę kryptowaluty. Sprawa szybko została rozwiązana i wyświetlana cena BTC wróciła do normy.

Ceny kryptowalut prezentowane przez popularny agregator danych wczoraj wieczorem pokazały niesamowite liczby, bez wątpienia wzbudziło to wyobraźnię wielu inwestorów. Szybko okazało się, że dane nie mają nic wspólnego ze stanem faktycznym. Operatorzy strony potwierdzili błąd z którym od razu się uporali.

Screenshot 2021 12 14 at 22.14.12

Powód do dyskusji

Cała sytuacja wzbudziła w inwestorach oczywiście wiele skrajnych emocji. Część osób mówiła nawet, że coinmarketcap pokazał ceny z przyszłości. W obliczu tego błędu powstało wiele ciekawych żartów, a cała sytuacja skończyła się jedynie kupą śmiechu – nikt oczywiście nie stracił żadnych pieniędzy.

FGmm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

malta legalizuje marihuane 1

Malta zalegalizuje marihuanę. Przełomowe zmiany już wkrótce

google zwolni niezaszczepionych

Google zwolni niezaszczepionych pracowników