w

Czy chińskie spółki technologiczne to okazja? Wesley, mieszkaniec Chin, opowiada o tamtejszym rynku

Chiny, Chiny, Chiny… przez wielu traktowane jako bardzo perspektywiczny rynek, a niektórzy uważają, że inwestowanie w tym kraju to ryzyko, które jest po prostu nie do przyjęcia. Swoje podejście przedstawił nam Wesley, czyli bardzo doświadczony trader opcyjny, który od 20 lat mieszka w Chinach. Całość materiału pozwala zyskać szerszy obraz tego kraju, Wesley, jako mieszkaniec, łamie też pewne stereotypy, które uważamy za normalność.

Ogromne spadki na chińskich spółkach technologicznych:

Od początku roku trwa ogromna wyprzedaż chińskich spółek technologicznych. Dookoła tych firm obserwujemy wielkie zamieszanie, kary, zmiany prawne – dzieje się niewątpliwie dużo. Skalę wyprzedaży możemy zaobserwować na wykresach największych firm, które w ciągu ostatnich kilku miesięcy zanotowały potężne przeceny. Przykładowo, Alibaba od początku roku, została przeceniona o 31,5%.

image 106

Jeszcze większe zamieszanie odbyło się pośród chińskich spółek edukacyjnych, gdzie regulator zapragnął zmienić prawo. Panika w tym sektorze się nie kończy, niektóre spółki zostały przecenione nawet o 90%.

image 107

W takim przypadku nasuwa się jedno pytanie – czy tak duże przeceny na gigantach typu Alibaba to okazje inwestycyjne? Przecież od wielu lat się mówi – kupuj panikę… jak jest naprawdę?

  • W poniższym materiale, Wesley opowiada, jakie perspektywy stoją przed wielkimi biznesami. Czy obecna sytuacja polityczna rzeczywiście ma znaczenie dla ogromnych firm? Czy przeszkodzi to w zarabianiu przez nich pieniędzy? Kiedy warto zainteresować się chińskimi spółkami?
czy chinskie spolki technologiczne to okazja

Odpowiedź na wszystkie te pytanie znajduje się w materiale video, dostępnym na Liberum.com.pl

Zarówno ten film, jak i całość materiałów dostępnych na naszym portalu, można obejrzeć w Strefie Premium, którą aktualnie prężnie rozwijamy. W ostatnich tygodniach pojawiają się unikalne materiały video, dostępne wyłącznie na Liberum.com.pl. Mamy specjalną serię z ekspertami o różnych rynkach inwestycyjnych, serię o metalach szlachetnych i wiele innych. Regularnie pojawiają się również wywiady z ekspertami.

Wszystkie filmy dostępne są w ramach miesięcznej subskrypcji, która kosztuje zaledwie 25 PLN miesięcznie. Zarobione pieniądze przeznaczamy na dostarczanie Wam jeszcze większej porcji wartościowych treści.

Dostęp możesz wykupić na Liberum.com.pl – kliknij w link poniżej.

KLIKNIJ TUTAJ!

PS. W zamieszczonym linku znajduje się również darmowe video o chińskich akcjach, z innej serii, którą również dla Was publikujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jackson Hole: jeśli nie spodziewacie się zbyt wiele, nie będziecie rozczarowani

Jackson Hole: jeśli nie spodziewacie się zbyt wiele, nie będziecie rozczarowani

Peter Garnry: Inwestowanie w przyszłość energii

Peter Garnry: Inwestowanie w przyszłość energii