w

Dalsze luzowanie obostrzeń? W tym tygodniu poznamy plany na czerwiec

Dalsze luzowanie obostrzeń? Jakie branże następne?

Będzie dalszy ciąg odmrażania kolejnych sektorów gospodarki. Wiceminister zdrowia zapewnił, że w najbliższych dniach poznamy pakiet luzowań na czerwiec. Nie wszystkie branże zostały bowiem otwarte. Decyzje w sprawie działalności m.in. dyskotek i parków rozrywki mogą paść jeszcze w tym tygodniu. Najbliższe luzowanie nastąpi w piątek 28 maja 2021 roku, gdzie restauracje będą mogły przyjąć w ogródkach piwnych połowę gości. Otworzyć będą mogły się również siłownie, baseny i kryte ośrodki sportu.

W tym tygodniu przedstawimy kolejny pakiet ewentualnych luzowań na czerwiec – powiedział w środę wiceminister zdrowia Waldemar Kraska. Jednocześnie zaapelował, by nadal pamiętać o maseczkach, dezynfekcji i dystansie społecznym.

  • W środę w Programie I Polskiego Radia Kraska poinformował, że w tym tygodniu rząd przedstawi „kolejny pakiet ewentualnych luzowań na czerwiec”.

„Sytuacja epidemiologiczna na to w tej chwili nam pozwala, bo widzimy, że koronawirus jest w odwrocie. Aczkolwiek jak zawsze z wielką ostrożnością do tego podchodzę, bo myślę, że jednak te zasady, do których jesteśmy przyzwyczajeni, powinny dalej z nami zostać – czyli maseczka, dezynfekcja, dystans. Powinniśmy cały czas o tym pamiętać” – powiedział wiceminister.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sąd Okręgowy w Olsztynie skazał na 13 lat więzienia twórcę piramidy finansowej Sylwestra S. Dodatkowo sąd wymierzył mu 3 mln zł grzywny i na 10 lat zakazał działalności finansowej. Sylwester S. w ocenie sądu oszukał kilkuset klientów, którym nie wypłacił ponad 30 mln zł. Wyrok nie jest prawomocny.

Oszukał ludzi na 30 milionów. Twórca piramidy finansowej skazany na 13 lat więzienia

Umowy pisze się na złe czasy – z takim stwierdzeniem spotkałeś się pewnie nie raz. Jeżeli chodzi o umowę najmu nieruchomości, odpowiedni dokument jest w większości wypadków gwarantem bezpiecznych czasów, które nawet jeżeli będą „złe” i tak będą dla Ciebie – wynajmującego – relatywnie przewidywalne.

Nieruchomości: Jak konstruować umowę najmu? 7 ważnych zapisów, które pozwolą Ci znaleźć najemcę w 2021 roku