w

Doradca premiera Morawieckiego proponuje godzinę policyjną i zakaz przemieszczania dla niezaszczepionych

Doradca premiera proponuje godzinę policyjną dla niezaszczepionych!

Godzinę policyjną, a nawet wprowadzenie zakazu przemieszczania się między województwami dla osób, które nie chcą się szczepić – proponuje profesor Miłosz Parczewski, główny lekarz ds. Covid-19 w Zachodniopomorskiem i jeden z doradców premiera ds. pandemii.

  • Nie można dać takim ludziom szansy na zakażanie innych – mówi o osobach, które nie chcą się szczepić na COVID-19 proc. Parczewski.
  • W związku z tym, w rozmowie z Radiem Zet, proponuje on wprowadzenie godziny policyjnej, a nawet zakazu przemieszczania się między województwami dla osób, które nie zaszczepią się na COVID-19.

Prof. Parczewski podkreśla, że nikogo w Polsce nie można zmusić do szczepienia na COVID-19, ale – jak dodaje – niechętnych szczepieniom można skłonić do szczepień sankcjami dla niezaszczepionych.

Od 9 maja na szczepienie przeciwko koronawirusowi SARS-CoV_2 mogą zapisywać się wszyscy pełnoletni Polacy.

ŹRÓDŁO: RADIO ZET

ZOBACZ TAKŻE: Inflacyjna karuzela? Polski rząd zapowiada, że nie będzie oszczędzał

5 komentarzy

Dodaj odpowiedź
  1. Na chwilę obecną nie ma potwierdzenia w badaniach, że preparaty mRNA przeciwko COVID-19 wpływają na ograniczenie przenoszenia zakażenia.
    Takie propozycje to działanie na ślepo.

  2. Pomiędzy województwami zaś szklane ściany i zakaz dmuchania, cokolwiek by to miało oznaczać. No jaki mundry ten professor … Premiera naszego kochanego … on ci jest doradcą …

  3. Pomiędzy województwami zaś szklane ściany i zakaz dmuchania, cokolwiek by to miało oznaczać. No jaki mundry ten professor … Premiera naszego kochanego … on ci jest doradcą …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podwyżka stóp procentowych

Członek RPP: Podwyżka stóp procentowych o 10-15 pb. do rozważenia

PKB w pierwszym kwartale rozczarował ekonomistów. Polska gospodarka skurczyła się o 1,2 proc. - podał GUS w tzw. szybkim wyliczeniu.

Polskie PKB znowu na minusie – czwarty raz z rzędu