w

Elon Musk trolluje Apple i ich drogie ściereczki. Tesla sprzedaje gwizdki po 50 dolarów!

Elon Musk trolluje Apple

Elon Musk po raz kolejny pokazuje swój marketingowy geniusz. Nie jest to jego pierwsza tego typu akcja. Tym razem ekscentryczny miliarder wyszedł naprzeciw Apple i ich ściereczkom, które wywołały w sieci niemałe poruszenie.

Apple ma w swojej manierze wydawanie różnych produktów, które ewidentnie mają zawyżone ceny – nie mówimy tu o smartfonach i innych tego typu produktach. Chodzi o różnego rodzaju dodatki i gadżety. Ostatnim razem firma zaprezentowała ściereczkę do czyszczenia ekranu za 19 dolarów. Ta cena szybko stała się obiektem drwin – tym razem do gry wkroczył również Elon Musk i jego Tesla.

Gwizdek Tesli

„Nie marnuj pieniędzy na tę głupią szmatkę Apple, zamiast tego kup nasz gwizdek!” – napisał na Twitterze Elon Musk, tym samym zahaczając oczywiście o inny niespodziewany gadżet ostatnich tygodni, oficjalną ściereczkę Apple

apple
Twitter: Elon Musk

Z punktu widzenia produktu, jest to po prostu zwykły gwidzek – zainspirowany Cybertruckiem. Firma podkreśla jednak, że jest to wysokiej klasy przedmiot kolekcjonerski wykonany ze stali nierdzewnej! Co ciekawe, mimo wysokiej ceny sięgającej 50 dolarów, w kilka chwil wyprzedały się wszystkie sztuki. Nie wiemy ile dokładnie było ich w sprzedaży, jednak sprawa potoczyła się szybko. Obecnie użytkownicy proszeni są o zapisanie się na listę, w razie gdyby Cyberwhistle znów pojawiło się w sklepie.

image 231
Cyberwhistle

Zobacz także: Najbogatszy Polak finalizuje przejęcie zakładów w Niemczech. Inwestycja na poziomie 460 milionów dolarów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wielkie przejecie najbogatszego polaka

Najbogatszy Polak finalizuje przejęcie zakładów w Niemczech. Inwestycja na poziomie 460 milionów dolarów!

polski wegiel nadal przynosi straty

Polskie górnictwo nadal przynosi miliardowe straty, pomimo lepszej sytuacji na rynku węgla