w ,

Fame MMA zbierze kapitał poprzez crowdfunding. „Stań się akcjonariuszem”

Organizacja Fame MMA weszła do świata walk bardzo dynamicznie. Pierwsza edycja odbyła się 30 czerwca 2018 w Hali Widowskowo – Sportowej w Koszalinie. Na początku byliśmy świadkami totalnego braku poziomu sportowego, a gale były tworzone wyłącznie dla rozrywki. Jednak w tym czasie sporo rzeczy zdążyło się zmienić.

Rozwój Fame MMA

W ostatni weekend odbyła się już 12 gala Fame MMA. Walki, które są ogłaszane wraz z każdą kolejną edycją jedynie dowodzą rozwój organizacji. Idealnym przykładem była np. obecność profesjonalnych zawodników MMA – Borysa Mańkowskiego i Normana Parke, którzy podczas 11 gali mieli okazję się zmierzyć. Jednak spółka cały czas pozostaje w głównej mierze freak-fightowa federacją.

Organizacja stawia kolejny krok – poszukiwani inwestorzy

Plotki o potencjalnym wejściu spółki na giełdę krążyły już w Polsce dawno. Wszystko za sprawą tego, że organizacja stała się spółką akcyjną. O tych planach wspominał m.in Michał „Boxdel” Baron, który był gościem Krzysztofa Stanowskiego w Kanale Sportowym.

  • Spółka podjęła pierwsze kroki. Podczas ostatniej gali jeden z właścicieli wyżej wspomnianej organizacji ogłosił, że przygotowuje się ona do przeprowadzenia publicznej oferty akcji w formule crowdfundingu.

W przeciągu dwóch lat marka FAME MMA stała się kluczowym graczem na rynku MMA wśród federacji sportowo‑rozrywkowych w Europie. Od pierwszej gali, która odbyła się w Koszalinie 30 czerwca 2018 roku, minęło dwa i pół roku. Jednak dla nas, w tym czasie minęła cała epoka, w trakcie której uczyliśmy się i zdobywaliśmy doświadczenie, goniąc inne federacje – napisał CEO FAME MMA, Krzysztof Rozpara.

Dziś jest inaczej. Teraz to my wyznaczamy trendy i tak też robimy w tym wypadku. Po raz pierwszy w historii polskich sportów walki, każdy będzie mógł stać się ich częścią, stając się akcjonariuszem FAME MMA S.A. – dodał.

  • Na ten moment żadne szczegóły kampanii nie są znane, można zapisać się jedynie na alert inwestora informujący o starcie. Kampania crowdfundingowa będzie przeprowadzona na platformie EMITEO.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: EMITEO (LINK).


Zobacz także: Memowa kryptowaluta Shiba Inu spadła prawie 50% od historycznego maksimum. Koniec “psiej passy”?


Fame MMA w liczbach

Organizacja na stronie EMITEO chwali się również swoimi osiągnięciami. Jak podkreślono – przez ostatnie 10 edycji, w miesiącu, w którym odbywała się gala, Fame MMA było najpopularniejszym tematem w Polskim internecie – wynika z danych sotrender.

  • Organizacja jest bez wątpienia bardzo silną i rozwojową marką, która stanowi w Polsce wiele trendów. Mówią o tym wszystkie możliwe liczby.
osiągnięcia fame mma
  • Właścicielami spółki są Rafał Pasternak, Krzysztof Rozpara, Wojciech Gola oraz Michał „Boxdel” Baron. Zarówno Pasternak jak i Rozpara mają po 30% udziałów, pozostali po 20%.
kto jest właścicielem fame mma

Zobacz także: 5 powodów, dla których należy znieść PODATEK BELKI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

shiba inu spada mocno 50

Memowa kryptowaluta Shiba Inu spadła prawie 50% od historycznego maksimum. Koniec „psiej passy”?

zloto srebro surowce miedz

Covid i inflacja głównymi tematami na rynkach towarowych