w

Fatalne oceny CYBERPUNK 2077. O co chodzi?

FATALNE OCENY WYDAŃ KONSOLOWYCH

Bez wątpienia, emocje, które zbierają się wokół CYBERPUNK 2077 są ogromne. Gracze czekali bardzo długo, oczekiwania rosły. Już przed premierą, która odbyła się 10 grudnia, zaczęły się pojawiać pierwsze recenzje. Początkowo, dotyczyły jedynie wersji pecetowej. Średnia ocen wynosiła 91% według Metacritic. aktualnie jest to 90%.

Dużo gorzej jest z wydaniami konsolowymi. Gracze ocenili produkcję na 2.3/10, jeżeli chodzi o PS4, na XONE nie jest lepiej, ocena wynosi marne 2.8/10. Wydanie pecetowe próbuje się bronić, ocena graczy w tym przypadku to 6.4/10. Również inwestorzy przestraszyli się fatalnych ocen. CD PROJEKT kończył piątkową sesję na -11,46%

PS
metacritic.com. Fatalne oceny CYBERPUNK2077 na PS4
XONE
metacritic.com. Fatalne oceny CYBERPUNK2077 na XONE

„Nawet 0 punktów to dużo, jak na tę grę. GTA 4 jest znacznie lepsze, jeżeli chodzi o dynamikę i grafikę. Jak dla mnie, CDR jest skończone.” – Komentuje jeden z graczy na portalu metacritic.com.

MIMO WSZYSTKO, GRA BIJE REKORDY

W czwartek rano, CD PROJEKT poinformował, że na moment ogólnoświatowej premiery gry, ujmując zamówienia złożone do 9 grudnia 2020 roku włącznie, gracze złożyli ponad 8 milionów zamówień przedpremierowych.

Zarząd spółki zdecydował o podaniu w/w informacji do wiadomości publicznej w formie raportu bieżącego w związku z potencjalnym znaczeniem tej informacji dla decyzji inwestycyjnych inwestorów.

Milion graczy jednocześnie!

Według danych SteamDB, Cyberpunk 2077 mógł pochwalić się liczbą ponad miliona graczy jednocześnie. Jest to absolutny rekord, jeżeli chodzi o gry single-player. Milion graczy to wynik niezwykły. Wystarczy porównanie do konkurenta – „GTA V”, którego najlepszy wynik to 365,548.

cyberpunk1
Steam DB

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zabrze: Pacjentowi z chorym sercem WSZCZEPIONO urządzenie z funkcją bluetooth. To już trzeci zabieg tego typu.

Zabrze: Pacjentowi z chorym sercem WSZCZEPIONO urządzenie z funkcją bluetooth. To już trzeci zabieg tego typu.

Wyciekły dokumenty ujawniające masową infiltrację światowych firm przez Komunistyczną Partię Chin

Wyciekły dokumenty ujawniające masową infiltrację światowych firm przez Komunistyczną Partię Chin