w

Giełda BitBay sprzedana? Sylwester Suszek odchodzi z firmy

Giełda BitBay sprzedana?

Polska giełda BitBay opublikowała niespodziewany tweet. Platforma poinformowała o pozyskaniu nowego amerykańskiego inwestora z branży fintech. Dodatkowo, z firmy odchodzi obecny CEO – Sylwester Suszek. Na razie nie znamy więcej szczegółów.

 • Z oświadczenia wynika, że giełda BitBay została sprzedana w ręce inwestora ze Stanów Zjednoczonych. Póki co nie wiadomo jaka to firma, jednak platforma nazwała ruch “ogromnym krokiem w rozwoju”.
 • Firma zapowiedziała także przekazanie dalszych informacji w ciągu kilku najbliższych dni. Cały proces przejęcia ma się zakończyć w ciągu maksymalnie 12 miesięcy.

Dodatkowo, obecny właściciel, a także CEO i założyciel BitBaya – Sylwester Suszek przestanie pełnić swoje obecne obowiązki – wynika z oświadczenia. Giełda zapewnia jednak, że ciągłość prowadzenia firmy zostanie zachowana, a reszta kadry się nie zmieni.

Rozpoczęcie procesu inwestycyjnego to kolejny krok na drodze ekspansji firmy – na początku 2021 r. BitBay rozpoczął współpracę ze szwajcarskim SEBA Bankiem – liderem w sektorze smart-bankningu. Współpraca dawała początek nowemu standardowi w zakresie wydajności, bezpieczeństwa i elastyczności w zakresie wirtualnego finansowania przedsiębiorstw i tokenizacji aktywów

ZOBACZ TAKŻE: Hiszpania: Lekarz negujący pandemię zawieszony w prawie do wykonywania zawodu

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Hiszpania: Lekarz negujący pandemię zawieszony w prawie do wykonywania zawodu!

  Hiszpania: Lekarz negujący pandemię zawieszony w prawie do wykonywania zawodu

  Siłownie i restauracje otworzą się wcześniej… O JEDEN DZIEŃ

  Siłownie i restauracje otworzą się wcześniej… O JEDEN DZIEŃ