w

Godzina policyjna w Polsce? Minister Zdrowia nie wyklucza

Fot: unplash.

Od dziś wchodzą nowe obostrzenia – na razie mają obowiązywać do 9 kwietnia. Zamknięci zostali fryzjerzy, kosmetyczki, nawet sklepy budowlane… co dalej?

Godzina policyjna?

„Jeżeli sytuacja będzie taka, że w ciągu najbliższego tygodnia, półtora tygodnia nie będziemy widzieli, że dochodzi do przesilenia, że zmieniają się trendy, to na pewno będziemy musieli rozważać takie scenariusze” – tak minister zdrowia Adam Niedzielski odpowiedział w RMF FM na pytanie Krzysztofa Ziemca, czy rząd rozważa wprowadzenie godziny policyjnej. 

„Panie redaktorze, my bierzemy wszystkie scenariusze pod uwagę – spuentował”

  • Szef resortu zdrowia poinformował na antenie naszego radia, że dziś mamy 31 757 nowych zakażeń koronawirusem.

Jedynym elementem, który odróżnia nas w poważny sposób od innych krajów, to zastosowanie godziny policyjnej. Regulacyjnie musielibyśmy takie obostrzenia wprowadzać poprzez ustawę – dodawał Niedzielski.

Stan jest krytyczny. (…) Myślę, że wszyscy powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że to nie jest czas na to, aby myśleć o tym, żeby omijać obostrzenia – mówił minister zdrowia Adam Niedzielski na antenie RMF FM.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Lokal PiwPaw: Właściciel skuty i zatrzymany.  Złożyliśmy skargę i zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa - komentuje lokal.

Lokal PiwPaw: Kolejne interwencje policji. Właściciel skuty i wywieziony na komendę

Sondaż CBOS: 39 proc. jest zadowolonych, że na czele rządu stoi Mateusz Morawiecki

Sondaż CBOS: 39 proc. Polaków jest zadowolonych, że na czele rządu stoi Mateusz Morawiecki